1password пропонує ділитися паролями за допомогою посилань

9

Бувають випадки, коли потрібно поділитися своїм паролем від чогось з друзями, колегами, членами сім’ї. Це підвищує ризик потрапляння пароля в сторонні руки. Менеджер паролів 1password пропонує вирішення цієї проблеми.

Функція під назвою psst! (password secure sharing tool) дозволяє користувачам 1password легко і швидко ділитися своїми паролями з потрібними людьми. Для цього потрібно відкрити меню» поділитися ” для створення посилання.

За замовчуванням термін дії таких посилань дорівнює 7 дням, хоча можна вибрати значення 30 днів, 14 днів, 1 день, 1 годину або видалити після єдиного використання. Посиланнями можна ділити з усіма або вказати тільки обраних одержувачів за їх адресою електронної пошти.

Посиланнями можна ділитися яким завгодно способом. При переході за посиланням одержувач побачить дані на вхід, якими ви поділилися, якщо посилання загальнодоступна. Якщо ж посилання обмежена, потрібно ввести свою адресу електронної пошти і потім одноразовий код підтвердження, який прийде на цю пошту.

Крім логіна і пароля можна передавати захищені дані на зразок заміток, контрольних питань і відповідей і т.д. Їх можна зберігати в сховище одержувача 1password, але одержувачі можуть і не бути користувачами цього менеджера паролів.

Дані передаються в стані на момент створення посилання. Якщо пізніше змінити їх, при переході по посиланню дані залишаться колишніми.