В адресному рядку firefox з’явилася реклама

7

Нова функція буде працювати в браузерах не старше firefox 92. При введенні адресного рядка в розкривному вікні підказок користувачі побачать рекламу у вигляді контекстних пропозицій firefox.

Перші згадки оновлення з’явилися в блозі mozilla у вересні 2021 року. А на початку жовтня інформацію про firefox suggest опублікували в журналі змін firefox. Компанія назвала її “швидшим способом пошуку в інтернеті”. Нововведення вже помітили користувачі браузера з сша.

” firefox suggest використовує ваше місце розташування і ключові слова пошуку, щоб показати рекомендації від firefox і партнерів. У налаштуваннях firefox ви можете керувати типами пропозицій та даними, які використовуються для їх отримання. Починаючи з firefox версії 92, ви будете отримувати релевантні пропозиції від наших довірених партнерів на основі того, що ви шукаєте. Ніякі нові дані не збираються, не зберігаються і не передаються для створення цих нових рекомендацій», — коментують представники mozilla.

фото mozilla

За запевненнями компанії, в пошуку буде відображатися реклама тільки від тих партнерів, які відповідають вимогам до конфіденційності firefox. Зараз кращим партнером компанії є admarketplace.

Також представники mozilla запевнили, що контекстні пропозиції в пошуку з’являться тільки після того, як користувачі дадуть на це дозвіл. Для цього потрібно натиснути “дозволити пропозиції” при появі запиту від браузера. Користувачі також можуть вручну налаштувати, якого типу пропозиції будуть відображатися в їх браузерах. Включити контекстні пропозиції можна за допомогою прапорця поруч з фразою»контекстні пропозиції”. Її можна знайти в налаштуваннях в меню»конфіденційність і безпека”. Однак є інформація, що у деяких firefox suggest включається за замовчуванням.

На сьогоднішній день firefox-4-й за популярністю браузер в світі, після google chrome, apple safari і microsoft edge.