Двонаправлений датчик руху штора ajax dualcurtain outdoor використовує розумний алгоритм для виключення помилкових спрацьовувань

13

Двонаправлений датчик руху штора dualcurtain outdoor компанії ajax дозволяє контролювати до 30 м периметра, захищаючи підступи до вікон, дверей, арок, парканів і вітрин.

Система з двох іч-сенсорів з кожного боку в поєднанні зі спеціальним цифровим алгоритмом elsa допомагає dualcurtain outdoor відрізняти помилкові тривоги від дійсного проникнення. Датчик не реагує, якщо рух зафіксував тільки один сенсор. Якщо ж спрацювали обидва сенсора, вступає в дію спеціальний цифровий алгоритм elsa, який за частки секунди elsa проводить трьохетапний аналіз сигналів, відкидаючи природні перешкоди і спрацьовування на тваринах, і робить висновок — піднімати тривогу чи ні.

В ході аналізу на першому етапі elsa порівнює форми сигналів іч-сенсорів. Обидві форми повинні відповідати руху джерела тепла в охоронюваній зоні в будь-якому напрямку: перпендикулярно або вздовж напрямку оптики датчика. Також на цьому ж етапі аналізується інтенсивність сигналу, щоб визначити віддаленість джерела тепла від сенсорів і його розмір.

Далі амплітуди сигналів звіряються з базою патернів, створеної на основі аналізу мільйонів тестових спрацьовувань датчиків-штор на людей, тварин, засвіти та інші природні перешкоди в різних погодних умовах. Сигнали повинні відповідати характерним для людини патернам.

У разі, коли сигнали обох іч-сенсорів відповідають умовам (це рух, і воно характерно для людини), алгоритм зіставляє часові проміжки сигналів, визначаючи, синхронно верхній і нижній сенсор зафіксували рух.

Після аналізу слабких місць вуличних датчиків-штор, розробники оснастили dualcurtain outdoor унікальною технологією розширення зони, що охороняється. При включенні опції “детекція в ближній зоні” верхній іч-сенсор датчика отримує додатковий вузький сектор огляду, спрямований під кутом в 40 градусів вниз щодо основного сектора. Це дозволяє визначати рух при спробі проникнення в охоронюваний периметр біля самого корпусу dualcurtain outdoor, нівелюючи характерну для таких датчиків сліпу зону. Ця запатентована технологія ajax systems дозволяє підвищити ефективність захистів від проникнення фасадів і складних архітектурних конструкцій.

Dualcurtain outdoor може використовуватися в будь-яку погоду. Корпус датчика захищений від пилу і бризок, він стійкий до перепадів температури від -25 °c до +60 °c і вологості до 95 %.

Датчик оснащений кнопкою тампера, яка віджимається при відкритті корпусу, знятті з кріплення і спробі відірвати пристрій від поверхні. Завдяки власного періоду опитування хаб-датчик система здатна менш ніж за хвилину визначити пропажу зв’язку з dualcurtain outdoor. Також датчик відповідає grade 2 за стандартом en 50131 і оснащений системою антимаскування, що реагує на перекриття огляду (завішування корпусу) і зафарбовування лінз.

Про будь-які проблеми, включаючи спроби вивести датчик з ладу або низький заряд батареї, система миттєво сповістить користувачів і охоронну компанію. Тривалість автономної роботи dualcurtain outdoor від комплектних батарей становить до 4 років.

Вартість dualcurtain outdoor становить 12 490 рублів.