Happy 3December!

263

Дорогі друзі! За вікном 3 грудня, і ми поспішаємо привітати Вас з Днем 3D-шника! Ура!

3December – це свято любителів і професіоналів, абсолютно всіх, хто якось пов’язаний з 3D-технологіями. Як ви вже здогадалися, дата була обрана не випадково: через алюзії на скорочення 3-Dimensional 3D. Це неофіційне святкування було засновано Alias System Corporation в далекому 1998 році, воно проходило в форматі 24-годинного події відразу в декількох містах світу. Тоді, організацією такого свята, Alias хотіли привернути увагу публіки до ще тільки зароджувалася 3D-індустрії. У 2006 році організацією 3December зі зрозумілих причин зайнялася компанія Autodesk. Поступово, формат заходу збільшився з одного дня до тижня, а саму ідею підхопили такі компанії, як Intel, Wacom, Adobe, Dell та ін Майстри комп’ютерної графіки ділилися своїм досвідом по всьому світу, а після їх інтерв’ю та виступи викладалися в мережу для загального доступу.

В цьому році 3December – це також Всесвітній день 3D-принтинга! Ініціаторами ідеї виступили 3D Hubs, бажаючи продемонструвати силу сучасних принтерів.

Happy 3December!

Ну а ми, в цей прекрасний день, побажаємо нашим колегам:

творчих успіхів: нехай вас переповнюють найрізноманітніші ідеї! Реалізуйте їх, втілюйте в життя, не бійтеся зустрітися з труднощами на своєму шляху, пробуйте щось нове — у вас все обов’язково вийде!

стабільного робочого процесу: всі ми знаємо, що 3D-редактори люблять польоти. Нехай з вами це трапляється рідше, а краще нехай взагалі не трапляється.

доброго замовника: що може бути краще розуміє і щедрої людини по той бік процесу?

ну і саме головне, впевненості в собі! Відкиньте сумніви! Та прибуде з нами чиста сітка і швидкий рендер, ніщо нас не зупинить, адже за нами майбутнє!

Хочете приєднатися до 3D-ком’юніті? 29 лютого стартує новий 9-тимісячний курс від 3dmaya!

Перейти на бік 3D-сили можна тут!

Журналіст: Fio