Intel допоможе samsung розширити виробництво друкованих плат для чіпів

7

Різке зростання попиту на напівпровідникові компоненти змушує багатьох виробників збільшувати обсяги випуску продукції. Підрозділ samsung electro-mechanics не є винятком, тому цей виробник друкованих плат різного асортименту готовий вкласти понад $900 млн у розширення виробничих потужностей. Чутки приписують intel інтерес до даної інвестиційної програми корейської компанії.

Джерело зображення: intel

Як зазначає the korea times, з неофіційних джерел стало відомо, що samsung electro-mechanics вкладе в розширення свого підприємства у в’єтнамі понад $900 млн, щоб збільшити обсяги випуску друкованих плат, затребуваних при виробництві чіпів у виконанні fc-bga. В’єтнамська майданчик компанії є одним з кандидатів на отримання інвестицій, але не єдиним, тому остаточне рішення поки не прийнято.

Корейські джерела пояснюють, що до подібних ініціатив можуть мати відношення компанії amd і intel, які зацікавлені в усуненні дефіциту компонентів для випуску власної продукції. Конструктивне виконання fc-bga, що має на увазі монтаж зібраного чіпа прямо на друковану плату, затребуване в різних сегментах ринку. Ще в травні, як стверджується, intel зверталася до підрозділу samsung з пропозицією розділити витрати на збільшення обсягів виробництва спеціалізованих друкованих плат.