Інтервю з Theresa Adolph, Jr. Animator в студії Blue Sky

332

Theresa Adolph – один з аніматорів у студії Blue Sky, які працювали над Ice Age 4, Epic і Rio 2.

httpv://vimeo.com/18350051

Інтервю з Theresa Adolph, Jr. Animator в студії Blue Sky

Привіт, Тереза! Чим ти займаєшся у студії Blue Sky?

В даний момент я займаю посаду Jr. Animator. Я працюю під керівництвом супервайзерів по анімації і керівників по персонажам над різноманітними шотами. Головним чином я анимирую другорядних персонажів і цикли, які використовуються протягом мультфільмів. Також я анимирую діалоги і екшн-шоти з головними персонажами.

Інтервю з Theresa Adolph, Jr. Animator в студії Blue Sky

Коли ти вперше почала малювати?

У молодшій школі. Всі діти гралися на вулиці, а я з кольором. Ставши постарше я постійно дивилася діснеївські мультики і ставила їх на паузу, щоб перемалювати цілі кадри. Від мене не вислизали навіть обкладинки касет, з яких я весь час щось змальовувала. Досі пам’ятаю момент, коли зрозуміла, що кожен кадр у мультфільмі намальований від руки, і, що є люди, які цілий день малюють, а їм за це платять.

Інтервю з Theresa Adolph, Jr. Animator в студії Blue Sky

З якими труднощами ти зіткнулася по дорозі до мрії?

Після закінчення школи Animation Mentor я довгий час не могла знайти роботу. Пережити це виявилося складно навіть для мене, яким би впевненим у собі і позитивно налаштованим людиною я не була. Дуже важко постійно розсилати резюме і портфоліо і не почути у відповідь ні слова. Я, продовжуючи розсилати резюме і всіляко покращувати деморил, постійно запитувала себе, чи я дійсно хочу бути аніматором. Так що можу сказати, що пробитися в індустрію можуть тільки сильні духом.

Інтервю з Theresa Adolph, Jr. Animator в студії Blue Sky

З чого почалася твоя кар’єра аніматора? Які були перші роботи?

У мене пішло 2 роки на те, щоб знайти роботу аніматором. Все почалося з того, що я влаштувалася аніматором-інтерном в LAIKA/House в Портленді, штат Орегон. Під час інтернатури я працювала над анімацією 10 рекламних роликів для компанії Toys R’ Us, а також над парою шотів для M&m’s, які з’явилися у Entertainment Tonight. І це був той самий довгоочікуваний прорив.

Інтервю з Theresa Adolph, Jr. Animator в студії Blue Sky

Місяць потому я відправила своє резюме і деморил у компанію Sony Picture Image Works на посаду Temp Animator у фільмі Green Lantern в Альбукерке, штат Нью-Мексико. І я займала цю посаду 6 довгих місяців далеко від сім’ї. Це був приголомшливий досвід і перша серйозна робота.

Інтервю з Theresa Adolph, Jr. Animator в студії Blue Sky

Місяць потому я повернулася в Каліфорнії і, нарешті, знайшла роботу в тому ж штаті, в якому працював мій чоловік. Але і вона не була довгостроковою. Компанія Electronic Arts в Редвуд, штат Каліфорнія, найняла мене на посаду Temp Animator для роботи над проектом The Sims Pet Expansion Pack на 4-6 місяці. По закінченні яких мені запропонували продовжити контракт, але я відмовилася, оскільки в руках у мене була пропозиція від студії Blue Sky, де говорилося, що я можу стати Temp Animator і взяти участь в роботі над мультфільмом «Льодовиковий період 4». Я була так схвильована!

Інтервю з Theresa Adolph, Jr. Animator в студії Blue Sky

Що особливо тобі подобається в роботі в студії Blue Sky?

У самий перший день, коли я увійшла в студію, я відчула себе як вдома. Є щось таке в студії Blue Sky, що неможливо описати словами. Незважаючи на те, що одна моя сім’я живе в 3,000 миль від мене, інша моя сім’я живе тут, в стінах студії. Це мої друзі, колеги та наставники. Вони змушують мене сміятися і кожен день приймати новий виклик, розв’язувати нове завдання, що день у день робить мене все кращим аніматором. Вони постійно надихають і окриляють мене.

Інтервю з Theresa Adolph, Jr. Animator в студії Blue Sky

Що найбільше тебе надихає в анімації?

Найбільше я надихаюся, коли дивлюся шот і запитую себе, як у них вийшло так зробити. Розуміння того, як зроблена анімація, спроба створити щось схоже – ось, що надихає і мотивує. Що мене надихає в анімації? Відповідь очевидна: самі аніматори.

Інтервю з Theresa Adolph, Jr. Animator в студії Blue Sky

Все ще нервуєш, входячи в SweatBox?

Так-так, у нас є спеціальна кімната, в якій ми збираємося кожен день, а іноді й кілька разів на день, і показуємо супервайзерам і керівництву свої напрацювання. Я нервую кожен раз, коли входжу туди. Неможливо не нервувати, коли директор критикує твою роботу на великому екрані перед величезною аудиторією професіоналів.

Інтервю з Theresa Adolph, Jr. Animator в студії Blue Sky

Який шот був самим складним і чому він все-таки вдався?

Перша секвенція з бійкою в «Эпике», коли Поганці атакують Роніна. Мені потрібно було заанимировать цілу юрбу воюючих, і це здавалося неможливим. Зазвичай в таких випадках ми повністю покладаємося на відділ Crowds, які використовують цикли анімації, створені нами. Але в цьому шоти нам довелося їм допомагати, створюючи анімацію вручну. І ми це зробили! На одним цим шотом працювало 5 аніматорів, «прогалини» яких заповнювали чарівники з відділу Crowds. В результаті ми отримали ту саму епічну бійку, від якої кров холоне в жилах. Крім того, цей шот був одним з найскладніших, оскільки він був останнім анімованим шотом в «Эпике». Це повинен був бути дуже сильний шот. Нам постійно твердили: «Кінчайте з ним!». Отриманим результатом я дуже пишаюся, а також тим, що брала участь в роботі над ним.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=IkZM1Zc0mBU

Яку пораду даси тим, хто сміє мріяти про те, щоб стати аніматором, і стане їм одного разу?

Анімація – це супер складно. Якби вона була простою, кожен міг би її робити. І якщо ви дійсно хочете стати аніматором, вам доведеться дуже багато працювати і віддавати їй всього себе. А коли вас спаде на думку, що це все, на що ви здатні, дайте собі стусана, і зробіть неможливе. Тільки так ви зможете рости і стати хорошим аніматором. Шукайте джерела натхнення. Дивіться на анімацію і намагайтеся зробити також. Дізнавайтеся, що зробили інші аніматори, і як ви можете це застосувати у своїй роботі. І, найважливіше, ніколи не здавайтеся!

Журналіст: Альона