Автоботи і десептикони на нових кадрах «трансформерів 7: сходження звіроботів»

11

Відомо, що в даний час нова частина « 8 трансформерів » від режисера стівена кейпл-молодшого знаходиться в активній розробці. І хоча про фільм відомо небагато, в мережі нарешті з’явилася перше офіційне зображення фільму, яке може трохи дати уявлення про майбутній проект.

Раніше, ми отримали інформацію, що картина отримала офіційну назву « трансформери: сходження звіроботів ». Це приквел, заснований на мультсеріалі ” битви звірів », в якому з’являться рінокс і оптимус прайм, а також буде показано, як останній вирішив захищати людство.

У своєму instagram-акаунті режисер фільму стівен кейпл-молодший опублікував перше зображення дизайну трансформерів першого покоління. Ми бачимо автоботів, оформлені в пастельні тони з ретро-дизайном, а самі автомобілі схожі на ті, якими джеймс бонд керував в ранніх фільмах. На іншому зображенні вже показані десептикони, і вони виглядають більш загрозливо завдяки своїм мілітаристським тонам.

view this post on instagram

Публікація від steven caple jr. (@stevencaplejr)

Новий погляд на автоботів і десептиконів підтверджують тенденцію творців – слідувати зовнішнім виглядом гігантських роботів з мультсеріалу. Як можна помітити, режисер вважав за краще яскраві кольори і гладкий дизайн, ніж комп’ютерну графіку, як робив майкл бей – і це вельми сміливий крок.

Події « трансформерів: сходження звіроботів ” відбуватимуться приблизно через 7 років після спін-оффу про бамблбі, і в центрі уваги нового фільму будуть два археологи, які опиняються замішані у війні між трьома фракціями титульних персонажів – максималами, предаконами і терорконами. Головні ролі виконають: ентоні рамос, домінік фішбек, лорен велез, тобі нвігве, а також пітер каллен (оптимус прайм) і рон перлман (оптимус праймал).