Jrpg monark від колишніх розробників з atlus вийде в європі 25 лютого 2022 року

10

Сьогодні видавництво nis america і розробники зі студії lancarseанонсували дату виходу японської рольової гри monark назахідному ринку. Monark надійде в продаж на території європи дляplaystation 5, playstation 4, nintendo switch і pc в steam 25февраля 2022 року. На пару днів раніше, 22 лютого, прем’єра гри відбудеться на території північної америки. Реліз гри в японії дляplaystation 5,playstation 4 і switch відбудеться вже 14 жовтня, всім бажаючим доступна демоверсія проекту на ps5, ps4 іswitch. Monark являє собою не зовсім звичайну шкільну jrpg, за створення якої відповідають вихідці з компанії atlus, які працювали з багатьма частинами серій megami tensei і shin megami tensei.

Новий трейлер monark з анонсом дати виходу в європі:

У monark гравці опиняться в незвичайному світі, де сплелися воєдинонесколько реальностей, а щоб вижити і врятувати рідний світ, вампрідется співпрацювати з демонами. Після того, як таємничийсмертоносний туман огорнув академію сін мікадо, світ началпогружаться в безумство. Щоб врятувати своїх друзів, гравцям належить відправитися на територію потойбічного світу — в вимір,наповнений демонами, і знаходиться за межами реального світу. У цьому загадковому вимірі вам буде необхідно навчитися развіватьсвоі авторитет і марнославство, щоб зібрати загін демонів, силакоторих безпосередньо буде залежати від ега їх господаря.

Крім звичайного видання, для консолей в продаж також надійде обмежене, включающееколекционный бокс, саундтрек, артбук в твердій палітурці, тканевыйпостер і комплект з 5 акрилових стендів з героями гри.