Попереду тільки “чорна вдова”: світові збори “шан-чи і легенда десяти кілець” перевершили очікування марвел і дісней

12

Касові збори супергеройського фільму ” шан-чи і легенда десяти кілець » перевершили очікування кінокомпаній disney і marvel . На даний момент стрічка вже принесла творцям у світовому прокаті 127,6 млн доларів , а з урахуванням передбачуваних зборів понеділка сума може зрости до 139,7 мільйонів (6 вересня в сша вихідний з нагоди святкування дня праці). Прогнозовані збори в національному американському прокаті за чотириденку оцінюються в 83,5 млн.доларів (71,4 млн. Доларів – за триденний вікенд). Про це повідомляє тематичний портал deadline.

Згідно з опублікованими даними, новинка стала лідером у всіх ключових регіонах прокату. Наприклад, у великобританії фільму вдалося встановити пандемійний рекорд (7,7 млн доларів). Слідом розташувалися корея з 6,5 млн доларів, франція (4,3 млн доларів), росія (3,2 млн доларів) і японія (2,8 млн доларів).

Міжнародні збори нового творіння режисера дестіна деніела креттона виявилися на 53% вище показників ” загону самогубців », але на 29% нижче попереднього фільму кінематографічного всесвіту marvel « чорна вдова “. На відміну від сольника зі скарлетт йоханссон, який зі старту був доступний в стрімінговому сервісі disney plus, «шан-чи» представлений тільки в кінотеатрах.

Прем’єра картини в російському прокаті відбулася 2-го вересня 2021 року .