Схоже, ми знаємо одну гру ps plus за жовтень 2021

15

Минулого місяця відомий інсайдер повідомив про одну з безкоштовних ігор playstation plus за вересень, яка, швидше за все, опинилася за наступний місяць.

Інформацію розкрив нік бейкер у twitter. Раніше інсайдер представляв інформацію про безкоштовні ігри для передплатників playstation plus, проте щодо свіжого витоку він зазначив, що не був абсолютно впевнений на всі сто відсотків.

Бейкер повідав у соцмережі про те , що йому вказали на jett: the far shore , яка може увійти в вересневу добірку playstation plus. Однак під час презентації в рамках gamescom 2021 в серпні стало відомо, що гра вийде 5 жовтня.

I’m still awaiting confirmation, but i think jett might be one of the ps plus games for septemberhttps://t.co/otakwxnwug

— nick (@shpeshal_nick) august 25, 2021

Швидше за все, проект все ж потрапить в добірку ps plus, але за жовтень. Справа в тому, що 5 жовтня оновиться список безкоштовних тайтлів для клієнти сервісу.

На відміну від деяких попередніх місяців, схоже, що тільки співробітники sony зараз знають, які безкоштовні ігри отримають передплатники playstation plus. На щастя, ми дізнаємося список найближчим часом.