[чутки] bloodborne 2 вийде на playstation 5 разом з першою частиною похмурого фентезі

5

Чутки про відродження bloodborne з’явилися після того, як компанія sony interactive entertainment придбала американську студію bluepoint games, найбільш відому своїми ремастерами god of war, god of war ii і ремейком demon’s souls для playstation. Також, представники sony після оголошення про завершення угоди повідомили, що bluepoint games почала роботу над абсолютно новою грою, і хоча конкретики в цій заяві не прозвучало, в мережі відразу ж стала з’являтися інформація, що новий проект студії не що інше, як bloodborne 2.

Колишній журналіст ign колін моріарті під час недавнього подкасту sacred symbols повідомив, що bluepoint games випустить ремастер першого bloodborne разом з сиквелом рольового екшену на playstation 5.

Вони перевидадуть bloodborne на ps5, і як я розумію, буде ще й продовження bloodborne, принаймні я це чув, – сказав моріарті в подкасті.

Чи буде bluepoint games робити bloodborne 2 або щось зовсім інше, поки невідомо. Ремейку demon’s souls, який випустила студія, ще не виповнилося й року, тому навряд чи фанати пригод мисливця найближчим часом отримають хоч якусь нову інформацію про розробку сиквела bloodborne.