Google припинить підтримку старих версій chrome цього місяця

18

Компанія google оголосила про намір припинити підтримку «вінтажних» версій свого фірмового браузера, починаючи з chrome 48. Це відбудеться разом з виходом chrome 96, стабільна версія якого повинна стати загальнодоступною в цьому місяці. Повідомлення про це з’явилося на сторінці підтримки оглядача.

Джерело зображення: pixabay

Припинення підтримки не означає, що браузер перестане функціонувати повністю. Однак внесені в нього зміни більше не будуть синхронізуватися з іншими пристроями користувача. Це означає, що закладки, історія перегляду, збережені паролі та інші дані перестануть синхронізуватися з іншими призначеними для користувача пристроями, на яких встановлено chrome. Розробники рекомендують користувачам, які продовжують взаємодіяти з інтернетом через chrome 48 і старіші версії оглядача, оновити додатки до актуальних версій.

Закінчення підтримки старих версій браузера google навряд чи має когось здивувати, адже chrome 48 був запущений ще в 2016 році. За п’ять років, які пройшли з тих пір, онлайн-світ зазнав значних змін. Джерело зазначає, що навіть у разі використання windows xp користувачі мають можливість перейти на підтримувану версію браузера, оскільки в цій операційній системі можна без проблем встановити chrome 49.

Згідно з наявними даними, для оновлення chrome до актуальної версії у користувачів згаданих версій оглядача залишилося всього кілька тижнів, оскільки поява chrome 96 очікується вже в цьому місяці. Зробити це можна, скориставшись відповідним меню програми.