Інсайди # 2672: samsung galaxy s21 fe, huawei v-pencil, nvidia geforce rtx 2060, oneplus 9 rt

11

У цьому випуску інсайдів: huawei запатентувала стилус нового покоління; названа очікувана дата випуску samsung galaxy s21 fe і galaxy s22; nvidia перевипустить geforce rtx 2060 з подвоєним об’ємом відеопам’яті; глава oneplus підтвердив назву нового смартфона компанії.

Huawei запатентувала стилус нового покоління

Компанія розробляє нове електронне перо, яке, на думку мережевих інформаторів, призначене для ще не анонсованого складного смартфона-розкладачки mate v, презентація якого може відбутися в кінці 2021 року. “серцем” пристрою імовірно стане мобільна платформа kirin 9000.

Аксесуар зареєстрований в категорії ” електронні та комп’ютерні пір’я, а також пір’я для сенсорного екрану». З чуток, стилус буде оснащуватися спеціальним пружинним механізмом, що компенсує сильне натискання на дисплей. Найближчий захід huawei відбудеться 21 жовтня 2021 року. Є припущення, що компанія може представити пристрій з підтримкою нового аксесуара саме в ході цієї презентації.

Названа очікувана дата випуску samsung galaxy s21 fe і galaxy s22

Видання sammobile поділилося інформацією про можливий реліз нового «фанатського» смартфона samsung в січні 2021 року. Гаджет вже був помічений на сайтах регуляторів під кодовим номером sm-g990b/ds. Пристрою приписують 6,4-дюймовий amoled-дисплей з частотою оновлення 120 гц, а також флагманський процесор snapdragon 888.

Що стосується серії samsung galaxy s22, то її презентація, за даними джерела, відбудеться в лютому 2022 року. Імовірно бренд може показати новинки в рамках міжнародної конференції mwc, яка пройде 28 лютого в барселоні.

Nvidia перевипустить geforce rtx 2060 з подвоєним об’ємом відеопам’яті

За даними мережевих інформаторів, nvidia планує незабаром представити оновлену версію geforce rtx 2060 на архітектурі turing з об’ємом пам’яті 12 гб — це вдвічі більше, ніж у базової моделі. При цьому, на думку інсайдерів, рекомендована роздрібна ціна графічного адаптера складе близько $300.

Очікується, що перезапуск відеокарти минулого покоління дозволить компанії нав’язати конкуренцію amd в бюджетному сегменті, протиставивши новинку серії radeon rx 6600. Навіть з урахуванням застарілої архітектури такий графічний чіп буде більш продуктивним, ніж модель rtx 3050. Сама nvidia цю інформацію поки не прокоментувала.

У соціальній мережі weibo піт лау випадково засвітив новий гаджет бренду-модель oneplus 9rt. Нещодавно він опублікував в weibo пост про історію фірмових гаджетів з приставкою t – і соціальна мережа weibo автоматично ідентифікувала пристрій, з якого було відправлено повідомлення, як oneplus 9 rt.

Очікується, що смартфон отримає флагманський мобільний процесор snapdragon 888 і дисплей з частотою оновлення 120 гц. Майбутній новинці також приписують підтримку швидкої 65-ватної зарядки. Найімовірніше, презентація oneplus 9 rt відбудеться 15 жовтня. Вартість новинки, за чутками, складе до $465.