Люсі

613

Ben Mauro, відомий концепт-художник, що працював над «Хоббітом», «Эллизиумом» та ін., ділиться концептами «Люсі».

httpvh://www.youtube.com/watch?v=MVt32qoyhi0

Мені пощастило працювати з Люком Бессоном над його останнім фільмом «Люсі», допомагати йому у візуалізації моментів сценарію, пов’язаних з мозковою активністю Люсі. Було неймовірно круто допомагати йому розробляти комп’ютери майбутнього, втілювати в життя його ідеї. Це був один з моїх перших великих проектів, коли я працював безпосередньо з замовником, тобто з режисером. Приголомшливий досвід, буря емоцій і вражень.

У Люка було своє бачення комп’ютерів майбутнього, тому фінальний варіант, який ми побачимо у фільмі, буде таким поєднанням моїх різних концептів.

Первісний концепт USB-флешки майбутнього, зберігає секрети Всесвіту, але дуже сподіваюся, що побачу у фільмі щось більш цікаве.

Люсі

Ось так спочатку виглядали комп’ютери майбутнього. При створенні концепту надихався кораловими рифами, сталагмітами, бурульками, термитниками та ін. природними утвореннями.

Люсі

Точка відліку у візах комп’ютерів, в роботі намагався спиратися на зауваження і побажання Люка.

Люсі

Візи того, як комп’ютери майбутнього виростають з Люсі. Засновані на скетчах Eric Gandois, художника сториборда.

Люсі

Після численних досліджень мене попросили зробити комп’ютери більш hard surfaced. Фінальні картинки були чимось середнім цих двох напрямків.

Люсі

Візи того, як в кінці Люсі буде спілкуватися з іншими комп’ютерами після того, як її тіло почне перетворюватися в комп’ютер майбутнього.

Люсі

Люсі

Різні секвенції, який я робив для фільму з метою допомогти Люку розвивати сюжет від дівчини, що сидить в кріслі, до великого вибуху і повернення до клітки.

Люсі Люсі

Секвенція з наркотиками, що вступили в реакцію в шлунку Люсі, і подальший розвиток реакції вже у венах.

Люсі

Перший кадр секвенції з порожнім шлунком належить перу Eduardo Pena, я ж відповідав за секвенцію того, як наркотик поширюється по венах.

Люсі

Під кінець фільму ми будемо спостерігати світ очима Люсі. На цьому візі можна побачити те, як Люсі повинна була бачити одного з учених (потім сцена була вирізана). Але спочатку Люк просив відштовхуватися від того, як виглядають протуберанці на Сонці, тому я почав з цього, при цьому намагався не забувати і про кровоносній системі людини, про те, як частинки проходять крізь людське тіло, намагався поєднувати такі непоєднувані на перший погляд речі, як галактика, протуберанці і зробити це все стилізованим. Було дуже цікаво, сумно, звичайно, було дізнатися потім, що цей момент вирізали.

Люк хотів, щоб цей момент був схожий на момент з «Матриці», коли Нео починає бачити код цифрового світу, який його оточує. Люсі ж буде бачити нашу звичайну реальність на більш глибокому рівні, розуміти і відчувати все навколо неї на мікро і макро рівні, відчувати клітинну і атомну активність людських істот, магнітні поля, хвилі і енергію, яка пульсує навколо неї, єднає нас всіх в єдине ціле, радіо хвилі в повітрі та ін.

Люсі Люсі Люсі

Початковий дизайн плаката до фільму, який я робив заради розваги ще до того, як затвердили акторський склад.

Люсі

Читайте в нашій попередній статті про те, як створювався «Прометей».

Хочете знати більше? Приходьте на наші курси 3D-моделювання, скулптинга, анімації та VFX.

Журналіст: Альона

Джерело