Офіційно: бойовик “розплата” отримає сиквел – бен аффлек і джон бернтал повернуться

16

Бойовик the accountant (” розплата “) 2016 року все-таки отримає продовження. Новиною про це під час подкасту reelblend поділився режисер першої картини гевін о’коннор .

“сиквела “поза грою” не буде, але ми робимо продовження “розплати”. Ми буквально тільки що підписали угоду. Фільм знову в роботі”.

Постановник також підтвердив, що бен аффлек і джон бернтал повернуться до своїх ролей у продовженні, а герой бернтала отримає більше екранного часу. При цьому о’коннор планує розтягнути історію на трилогію.

” потім буде третій фільм. Я називаю його “людиною дощу на стероїдах”. Триквел буде про двох братів, які та ще дивна парочка. Це буде бадді-муві”.

Оригінальна картина розповідала про крістіана вольфе( аффлек), математичного генія-аутиста, який працював аудитором для небезпечних злочинних організацій і володів розвиненими навичками професійного вбивці. Джон бернтал грав роль кілера, якого відправили вбити свого брата.

Стрічка успішно показала себе в прокаті, зібравши по світу понад 155 мільйонів доларів при бюджеті в 44 млн.розмови про сиквелі ходили вже давно, але, мабуть, якісь конкретні зрушення в цій справі почалися тільки зараз.