PariMatch букмекерська контора: огляд

4-13-2021
PariMatch букмекерська

Букмекерська корпорація Парі-Матч – https://pm.by/ є однією з лідируючих компаній на території колишнього Радянського Союзу, авторитет якої затьмарює багатьох конкурентів в бізнесі спортивних ставок. В Україні компанія здійснює свою роботу на підставі ліцензії. Лінії, які пропонує букмекер, дуже насичені. Великий асортимент спортивних подій, дозволить гравцеві вибрати сподобалася йому вид спорту не тільки з основних змагань. Гравець може зробити ставку на будь-яку гру регіонального значення.

Чому люди вибирають Паріматч

Довіра клієнтів у всіх регіонах, де доступна діяльність БК – говорить сама за себе. Компанія є спонсором різних спортивних клубів, бере на себе організаторські основи з проведення багатьох спортивних змагань. Це показує позитивний настрій по роботі компанії та її бажання працювати в своїй сфері багато років.

На всій території Співдружності Незалежних Держав і на території України, організація відкрила велику кількість пунктів з прийому ставок.

З 2000 року Парі-Матч запустив в інтернеті власний сайт, який спочатку не вселяв гравцям довіри. Але через рік, після внесення змін до структури сервісу, сайт організації став вважатися одним з кращих серед інших компаній конкурентів.

Якісний і функціональний образ сайту дозволяє клієнтам з мінімальними тимчасовими витратами знаходити необхідні їм події.

Коли внутрішній баланс клієнта позитивний, це дозволяє переглядати онлайн трансляції спортивних змагань, і робити ставки за допомогою програми на мобільному пристрої.

Розпис також на високому рівні. На відміну від інших букмекерських компаній, в Паріматч коефіцієнт залишається на колишньому рівні тривалий час при зсуві лінії. Доброзичливі відгуки про компанії показують, наскільки їй довіряють люди.

Люди вибирають БК Парі-Матч тому, що:

 • Один з найпопулярніших і надійних букмекерів.
 • Безліч різних подій: більше 20 видів спорту, чемпіонати, ліги, матчі, ігри з футболу, хокею, тенісу, баскетболу, волейболу, боксу, і т. Д.
 • Ставки запропоновані як на результат будь-якої з команд, так і на гру окремо взятого спортсмена.
 • Коефіцієнти букмекера Паріматч можуть конкурувати з найпрестижнішими організаціями. Вони трохи вище середнього показника і дозволяють комфортно себе почувати кожному гравцеві.
 • Live ставки.
 • Простий і доступний сайт 24 години на добу.
 • Техпідтримка 24 години.
 • Акції та бонуси.
 • Зручний депозит, виплати.

Як почати робити ставки

Працювати в мобільній версії Паріматч дуже зручно. Система сама розпізнає тип пристрою, з якого зайшов гравець. Тут є більшість опцій, які присутні в основну версію сайту. Користувач мобільного пристрою не буде себе почувати обділеним.

Перед реєстрацією в Паріматч спочатку потрібно відкриття внутрішнього балансу в організації. Після цього потрібно заповнити електронну анкету встановленої форми, де в обов’язковому порядку необхідно внесення своїх особистих даних. При реєстрації необхідно вказати найменування валюти, яку клієнт бажає виводити з гри.

Для новоприбулих гравців, букмекер пропонує скористатися бонусом, який починає діяти під час процедури реєстрації. Щоб отримати до суми депозиту таку ж суму бонусу, потрібно одним платежем, але не менше 10 доларів внести зазначену суму на віртуальний баланс компанії протягом одного тижня після проходження реєстрації. При постановці десяти ставок з коефіцієнтом не менше 1,5, дана сума бонусів готова до висновку.
Слідкуйте за спортом, на якому ви зупинили свій вибір. Найкраще виділити один конкретний вид і уважно дивитися і аналізувати гру. Вважається, що чим вже ваш профіль, тим більше шансів на виграш.

Велика пропозиція різних ставок змусить задуматися навіть самому вимогливому гравцеві.

Ігри нижчих ліг Російського футболу більш скромно відображені, але і тут можна знайти цікаві моменти для гри.

Розпис на тенісні події є ключовим сегментом даної контори. Баскетбольні поєдинки так само дуже добре розписані. Лінії представлені як клубами з Америки, так і великою кількістю європейських турнірів. Хокейні турніри представлені практично всіма командами світу. Любителі цього виду спорту знайдуть відповідне для себе подію.

Паріматч дозволяє грати на киберспорте, віртуальному спорті, і робити спеціальні ставки. Спеціальні ставки призначені для гри на спеціальних умовах з підвищеною сумою. На балансі клієнта сума повинна бути не менше 300 доларів.

Програми та бонуси

У БК існують різні програми і бонуси для відвідувачів:

 • Парі Плюс. Унікальна в своєму роді програма, яка дає можливість гравцеві отримати разом з прибутком ще і бонуси. За кожну дію на будь-який спортивний подія, організатор компанії надає певну кількість балів, які в подальшому можна обміняти на живі гроші. Обмін проводиться в будь-який зручний для гравця час.
 • Любителі експреса, можуть виграти приємний бонус у вигляді великого виграшу. При використанні бонусу Експрес Плюс, необхідно поставити ставку, де має бути не менше 3-х подій. Мінімальна сума для ставки становить 500 доларів. Але шанси отримати великий виграш дуже великі.
 • Ставки компанії одинар, експрес, система, експрес + .Мінімальний розмір ставок складає 20 рублів. Ліміт на виведення грошових виграшів залежить від ставки і є індивідуальним.
 • Додатковою опцією в БК є замовлення ставки. Для даного випадку баланс гравця повинен бути рівний 1000 доларів. Всі умови додаткової можливості заробити гроші можна переглянути на офіційному сайті компанії.
 • При використанні одинарні, для економії часу, можна зробити ставку в один клік.
 • Лайв ставки представлені дуже великим вибором спортивних змагань. БК дозволяє робити ставки не тільки на найбільш значущі змагання, а й на непопулярні види спорту. У будь-який час доби споживач знайде для себе цікаве подія.

Перегляд відео трансляції доступний тільки гравцям з позитивним балансом і мають реєстрацію в компанії. Переглядати матчі можливо не по всіх видах спорту, але співробітники компанії запевняють, що найближчим часом цей недолік буде усунений.

Поповнити рахунок гравець може безліччю запропонованих конторою варіантів. А ось виведення коштів обмежений способами. Для різних способів виведення грошових коштів встановлено свої ліміти, перевищувати які немає сенсу.

Технічна підтримка клієнта на вищому рівні. Фахівці компанії готові прийти на допомогу гравцеві в будь-який час доби.

Виграш гравця залежить від букмекерського коефіцієнта. Щоб дізнатися яку суму ви отримаєте в разі виграшу, помножте свою ставку на коефіцієнт.