Поплавай з білими акулами!

272

Хотіли б поплавати разом з акулами?

Hamilton та Kidd Taps Autodesk Maya придумали як це можна зробити без шкоди для здоров’я і життя. Вони запустили новий освітній проект в цьому році під назвою CURISCOPE’S 360°. Перший тизер був створений брендом Kickstarter, який спрямований на створення віртуальної реальності. Він називається “Great White Sharks in 360°”, що перекладається як “Великі білі акули в 360°”. Учасники занурюються в глибини океану в супроводі морського біолога. Фахівець дає освітню інформацію про акул. Доступно для Google Cardboard, Gear VR. Глядачі зустрічаються лицем до лиця з одним з найнебезпечніших хижаків планети!

«Я люблю свою роботу, тому що в ній немає одноманітності; коли мені потрібно зробити анімацію будь-якого предмета, я спочатку ретельно вивчаю матеріал. Це круто дізнаватися щось нове постійно! Я хочу зрозуміти, наскільки я можу глибше пізнати навколишній світ, » поділився Бен Кідд (Hamilton + Kidd Taps співзасновник і головний директор Curiscope). «Цікавість народжує знання. Ми хочемо дати людям можливість використовувати цей потужний інструмент для корисної інформації, і наш ролик — це перший крок в правильному напрямку «.

Команда, яка працювала над створенням тізера, проводила консультації з науково-дослідними інститутами, свої глибокі дослідження, і, звичайно, вони використовували з YouTube до запуску виробництва відео. Все це було зроблено з метою передачі реального досвіду, при цьому стояло завдання не залякувати глядача. Як пояснив Кідд, акули не кидаються на людей без причини; вони нападають, якщо відчувають страх.

Пропонуємо і всім зануриться в глибини океану!