Реліз Miarmy 3.0

441

Компанія Basefount випустила Miarmy 3.0, плагін для Maya, що використовується для симуляції натовпу, AI, поведінкової та фізичної симуляції, а також візуалізації, який тепер також підтримує процедурний рендер в 3Ds Max.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=3wjCwtc_-hk

Вибір на користь Miarmy Crowd зробили більше 60 компаній, таких як Trixter Film, Dexter Digital, Disney TV Animation, Square Enix, Prasad EFX, CGCG Inc, Digital Frontiers, які використовують Miarmy у своїх фільмах і мультфільмах, ігрових синематиках та ін. Тепер з допомогою Miarmy художники і TD можуть легко і швидко «оживити» персонажів. За допомогою цього плагіна були створені сотні різних шотів.

Контролер персонажів (CCT)

Контролер персонажів PhysX (CCT), позаимствовавший концепт у ігрового движка, тепер інтегрований в Miarmy. Він дозволяє одним агентам, наприклад, ходити по другим без взаимопроникновений. Агенти Miamy при цьому легко враховують симуляцію площині, твердих тіл (rigid bodies), уламків (debris, shatters) та ін.

Агенти враховують динаміку мосту під час того, як пробігають по ньому. Контролер CCT включений

Розпізнавання тривалих сутичок (CCD)

З допомогою нової можливості розпізнавання тривалих сутичок (CCD) плагін може визначити тривалість сутички, виходячи з його швидкості. За допомогою технології CCD швидко рухомі стріли, які є твердими тілами або rigid bodies, випущені з RBD-емітера, не будуть проникати в об’єкти зіткнень. Прикладом може стати симуляція реалістичних стріл, отскакивающих при ударі від стіни або щита агента Miarmy.

Реліз Miarmy 3.0

Зліва: без CCD / Праворуч: CCD (проникнення відсутній)

Оновлена система Servo Force

Вперше система Servo Force була представлена в Miarmy 2.7. Система Servo Force може симулювати поведінку агента з урахуванням того, що відбувається в ньому/з ним. Наприклад, замість звичайних убитих «ганчіркових ляльок», система Servo Force симулює скорочення м’язів і може поставити агента в анимируемую позу/виконати дію, після якого включається прорахунок динаміки. Таким чином, досягається більш реалістична внутрішня/зовнішня фізична симуляція з ефектом спонтанності, при якій агенти, наприклад, падають від крововтрати, уражені стрілою, пострілом, з працею підіймаються на скелю і зриваються з неї та ін Оновлена система підтримує Pin-динаміку. При цьому логічний прорахунок можна включити кожен раз після включення динаміки, систему Servo Forse можна включити/вимкнути в будь-який момент. Автоматична настройка загасання і джоинтов покращує продуктивність системи.

Реліз Miarmy 3.0

Взаємодія системи Servo Force з атакуючим кракеном

Нова симуляція тканин

Система симуляції тканин піддалася змінам у багатьох аспектах. Тепер у нової системи є своя власна точка інерції, що робить симуляцію ще більш реалістичною. Також була повністю вирішена проблема тремтіння, пов’язана з кинематическим контролем тканини. Крім цього був повністю оновлений солвер, що ще більше прискорило симуляцію, при цьому параметри тканини стало контролювати ще простіше.

Реліз Miarmy 3.0

Нова симуляція тканин

Middle-динаміка та Pin-динаміка

Тепер будь-які динамічні частини агента можна закріпити і контролювати за допомогою будь-якого іншого об’єкта. Можна «закріпити» або «запинить» крайніх агентів, контролюючи лише агентів в середині. Також, наприклад, можна закріпити руку агента і впливати на його інше тіло з допомогою Servo Force. Відкріпити або закріпити частини агента можна в будь-який час.

Реліз Miarmy 3.0

Агенти були закріплені під площиною, при цьому їх коливання контролює система servo force

Ступінь деталізації

Такі рендерер як Renderman, Arnold і V-Ray тепер підтримують процедурний рендер примітивів (DSO) з усіма ступенями деталізації. Також можна рендери лоупольную геометрію, якщо вона розташована далеко від камери.

Реліз Miarmy 3.0

Рендер з урахуванням ступеня деталізації (LOD)

Рендер в 3DS Max

Крім цього був створений плагін «3DS Max – Vray», який дозволяє імпортувати процедурні примітиви в 3Ds Max з Maya. При цьому дані не потрібно конвертувати, оскільки тепер Maya і 3DS Max працюють з однаковими рендер-даними. Також 3Ds Max може легко рендери тонни метт агентів для VFX, використовуючи для прорахунку мінімум рендер-даних.

Реліз Miarmy 3.0

Зліва: процедурний DSO-рендер в 3ds Max / Праворуч: процедурний DSO-рендер в Maya / Однаковий результат на рендері в різних програмах

Покращений RBD-емітер

Також був оновлений RBD-емітер, який тепер розуміє різні типи RBD-зіткнень і включає покращену RBD-індексацію, RBD Field Feeling, режим кінематичної симуляції (симуляція лазерів), RBD-вибух бомби. При цьому в будь-який момент симуляції можна дізнатися, з чим коллайдятся різні частини агента.

Реліз Miarmy 3.0

Симуляція битви

Оновлений комбо-агент

За допомогою такого інструменту, як комбо-агент, один агент може схопити/затримати/жбурнути іншого агента. При цьому кожен тип агента оснащений незалежною логікою і деревом дій. Також поліпшена робота з автоматичним розпізнаванням зіткнень. Якщо, наприклад, включити дочірній або slave-агент, він може успадковувати коректну інерцію.

Реліз Miarmy 3.0

Комбо-гремлін і людина. Об’єднані 2 типу агентів, 2 абсолютно різні логіки поведінки агентів

Відгук дисплея в режимі реального часу

Тепер агенти можуть відображатися в режимі реального часу з допомогою OpenGL, прорахунок скининга проводиться за рахунок многопоточной бібліотеки Intel TBB.

Оновлення рендера

Крім цього оновлена система візуалізації. Arnold DSO, V-Ray DSO і Renderman DSO підтримують PhysX Cloth. Покращений V-Ray DSO працює набагато швидше і тепер замінює шейдер без необхідності повторного експорту геометрії.

Журналіст: Альона