Режисер the last of us 2 розкрив вирізаного персонажа, якого грав сценарист гри

6

Обмін думками в twitter між режисером the last of us 2 нілом дракманном і сценаристом халлі гросс показав, що гросс спочатку грала якогось персонажа в грі. У своєму твіті дракманн поділився фотографією гросс в мокап-вбранні – з усіма точками, намальованими на її обличчі для захоплення руху – з підписом: “тепер я хочу повернути твого персонажа в гру… Тільки для того, щоб знову вирізати її!”.

Гросс відповіла на це коротким відеороликом про себе в мокап-студії з підписом:”last of us part iii: leah’s revenge”. Завдяки відповіді гросс можна припустити, що персонаж, про який вона говорить – та сама лія, фото якої еллі і діна знаходять на одній з баз вашингтонського визвольного фронту. Щоб вижити в засідці, влаштованій воф, еллі і діна в підсумку вбивають двох бійців, у одного з яких в кишені знаходять фотографію лії і лист від неї.

Коли еллі і діна дісталися до безпечного місця, вони докладніше вивчили лист і виявили, що лія працює на телестанції, тому вони вирішили відправитися на пошуки її там. На жаль, коли пара прибуває на місце, лія вже мертва – що цілком логічно, оскільки цей персонаж був в основному вирізаний з гри.