Samsung придумала навушники спеціально для плавання: в чому їх особливість

13

Samsung розглядає можливість випуску гібридних (якщо так можна висловитися) бездротових навушників galaxy buds, які об’єднують в собі можливості tws і навушників з шийним ободом. Такий варіант виявлений в патенті південнокорейського гіганта. Спеціальна конструкція дозволить використовувати їх для плавання, зберігши водонепроникність. При цьому сам девайс буде надійно закріплений на шиї, що повинно виключити втрату навушників.

В арсеналі samsung є повністю бездротові навушники galaxy buds. Вони зручні в носінні, але стрибати з ними в басейн не рекомендується. По-перше, навіть у найновіших моделей (galaxy buds pro і galaxy buds 2) рейтинг захисту від води за стандартом ipx7, що означає максимум 30 хвилин на глибині до 1 метра. По-друге, їх можна легко втратити, і цю проблему може вирішити додавання знімного шийного обода.

У патенті описуються повністю бездротові навушники зі знімним шийним ободом, декількома мікрофонами, датчиками і двостороннім динаміком. У них є сенсорне управління, а шийний обід виступає в ролі додаткового аксесуара, який можна прикріпити в міру необхідності, наприклад, при заняттях спортом або під час плавання. Залишається неясним одне-чи планує samsung підвищити ip-рейтинг для запатентованих навушників.