Steelseries rival 310 pubg edition. Перемога замість обіду!

7

Принадність в огляді зарекомендували себе мишей в тому, що тобі майже нічого не потрібно придумувати по новій. Так чи інакше про це девайсі багато хто вже чув, хтось використовує особисто, а хтось вже придивляється до покупки. Особливо зручно, якщо у тебе на огляді дійсно перевірений екземпляр. Перевірений як часом, так і безліччю задоволених гравців по всьому світу.

Сьогодні ми поговоримо про хорошу і стала вже класикою мишці – steelseries rival 310. Але у нас на руках не проста версія, а спеціальна і лімітована, присвячена не менш популярною ніж сама мишка – playerunknown’s battlegrounds. Випущена більше двох років тому гра в жанрі королівської битви потягнула за собою цілий локомотив різної активності: від усього жанру в цілому, до периферії і мерча.

Що ж, це зовсім непогано, якщо ви часто граєте в pubg і прагнете до якихось високих показників, а того й гляди, до кіберспорту. Нині це модно, цілком прибутково і популярно. А стало бути, хороший девайс-це частина вашої екіпіровки. Саме так і потрібно ставитися до steelseries rival 310 pubg edition. В першу чергу це добре зарекомендував себе девайс, перевірений часом і іграми. А слідом-це прекрасний засіб для поліпшення зовнішнього вигляду вашого ігрового сетапа. У якийсь момент це і правда стає важливо, як і якість продукції на якій ви граєте постійно.

Зовні сама мишка зазнала незначних змін і всі вони, більшою мірою, стосуються брендування. Так, наприклад, сама основна частина мишки стала синього кольору, з фірмовим логотипом гри і падаючим дропом. Для всіх гравців в pubg останні кілька слів не просто набір букв, а дуже важливе явище в грі. Не сказати, що це в значній мірі зробило мишку краще, але вона точно виглядає ефектніше, ніж звичайний чорний колір. Основні кнопки стали сірого кольору, замість чорного. А сама основа залишилася чорною-класика, як то кажуть.

Поєднання кольорів цілком вдале, враховуючи матову текстуру всього корпусу. До того ж, синій колір дуже приємно переливається на світлі. З видимих змін-бічна частина, де змінився розмір силіконової накладки. Вона теж змінила колір з сірого в оригіналі до чорного в pubg edition. До слова, збільшення розміру накладки виглядає абсолютно вірним рішенням з точки зору ергономіки і точності управління. Чим менше можливості у вашої руки зісковзнути, тим краще ви можете цілитися або реагувати. Не кажучи вже про те, що чисто тактильно силікон – дуже приємний матеріал для постійного контакту зі шкірою. Він не набридає і ніби як майже не стирається. Принаймні, виробник гарантує тривале життя цього покриття.

Матовість всього корпусу, до речі, як здається, відмінно працює на умовне провітрювання, коли при довгих ігрових сесіях у вас йде ефект запотівання руки і мишки, наявність цих явищ призводить до неприємних почуттів і проблем в управлінні. Сама накладка відмінно перфорована і має чітку текстуру, виконуючи як основну функцію для “зчеплення”, так і чисто додаткову у вигляді легкого масажу руки. Звучить забавно, але такий ефект має місце бути. Особливо він відчувається ближче до ранку, коли ви раптом розумієте, що засиділися занадто довго і не збираєтеся на цьому закінчувати.

У мишки залишилися ті ж 6 повноцінних кнопок, включаючи кнопку перемикання чутливості і коліщатко. Під основними кнопками заховані відомі всім перемикачі omron, розраховані на 50 млн. Натискань, а колесо побудовано на механічному 24-позиційний енкодери. Ніяких претензій до кліку, прокручування або інших маніпуляцій немає від слова «зовсім». За якість і зовсім не потрібно переживати. Девайс витримає буквально що завгодно і навіть трішки більше.

Величезний плюс цієї мишки, так само як і популярність пов’язана з неймовірно зручними, великими і вдало розташованими бічними кнопками. Це буквально майже ідеальне співвідношення розміру та зручності кнопок. У суєті гри вони не губляться, не доводиться інтуїтивно намацувати пальцем їх розташування, для їх натискання потрібне певне зусилля. Все це зводить до мінімуму помилкові кліки, час вашої реакції і максимально збільшує зручність і комфорт гри. Саме через увагу до таких начебто дрібниць деякі маніпулятори і стають культовими, виходять безліч видань, перевипусків та інших ремейків.

З явних мінусів можна відзначити очевидні речі – мишка виключно для правшів. Чому так зроблено цілком зрозуміло і навіть прийнято, але чому не можна випустити стільки хороший товар і для лівшів – залишається загадкою. Враховуючи, що такий запит від аудиторії є досить давно. Можна причепитися до ваги, але це очевидна смаковщина. Здається, ніби мишка могла б бути трохи важче. Ні, вона не відчувається як легка дешевка з огидного пластику – такого тут немає навіть близько. Але десь на рівні внутрішнього голосу чомусь чутно “чуйна б поважче”. Але це, повторимося, досконала справа смаку і звички, до реальної експлуатації не має ніякого відношення.

До слова, сам баланс у миші дуже гідний, якщо не сказати ідеальний. Відчуття цілісного механізму, який по кожній з осей не переважує себе. Довгі ігри не призводять до болів в кисті і зап’ясті, почасти якраз через відмінного балансу ваги, почасти через гарну ергономіки. Будучи правшею, ви отримаєте дійсно і по-справжньому зручний девайс. Приємні і фактурні грані на корпусі, куди ви кладете руку, збільшують тактильні відчуття і можливість контролю за маніпулятором. Асиметричний корпус в значній мірі розслабляє руку і дозволяє задіяти меншу кількість м’язів для руху мишки. Грубо кажучи, ви зможете грати неймовірно довго гра при шаленому темпі-а це рівно те, що потрібно в будь-якій королівській битві або кіберспорті.

У зовнішності steelseries rival 310 pubg edition залишилося дещо і від оригіналу-мова про rgb – підсвічування. Якщо оригіналі підсвічувався логотип виробника і коліщатко, то в лімітованій версії підсвічується коліщатко, а замість логотипу steelseries у нас – логотип playerunknown’s battlegrounds. Виглядає ну дуже круто, для будь-якого фаната – це буде справжній подарунок для душі. На якісь характеристики це, знову-таки, не впливає, а ось зовні виглядає дуже незвично. Є чим похвалитися перед друзями або сокоманднікамі. Підсвічування налаштовується як вашій душі буде завгодно, світитися будь-якими квітами і має кілька режимів підсвічування, включаючи»дихання”. Все в кращих традиціях модних і сучасних тенденцій для такого роду девайсів.

В іншому, лімітована серія зберегла всі показники оригіналу, включаючи мізерний відгук, сенсор steelseries truemove3 і режими роботи датчика в рамках від 100 до 12000 dpi. Все це можна додатково налаштувати, вшити макроси і зробити під себе в спеціальному по від steelseries.

До слова, такий хороший девайс можна поліпшити ще трохи. Лімітованою вийшла не тільки мишка, але і спеціальні геймерські килимки-steelseries qck + pubg erangel edition і steelseries qck+ pubg miramar edition. Для тих, хто не в темі повідомляємо, що erangel і miramar – це карти з тієї самої pubg, куди ви можете висадитися і постаратися перемогти. Різниця між ними тільки в принті на лицьовій стороні. В іншому-це спеціальне килимки з високою щільністю плетіння мікрофібри і прогумованої основою. Верх допомагає вам домогтися більшого ступеня “трекінгу” мишки, кажучи простою мовою-точності відстеження і ступеня тертя. Такий килимок дозволяє вам витрачати ще менше сил і часу на рух мишею, дозволяє домогтися великої точності при прицілюванні або досягти більшої ефективності при дрібній моториці руки.

У підсумку ми маємо відмінний набір, який можна подарувати будь-якому геймеру з будь-якого приводу, і він буде абсолютно задоволений. Не тільки тому що йому дарують що красиве, лімітоване і незвичайне, але і тому що він виходить по-справжньому хороші пристрої для його гри. Щиро намагалися знайти якісь недоліки або причини, за якими steelseries rival 310 pubg edition не варто уваги або своїх грошей, але таких причин просто немає.

Вам далеко необов’язково бути фанатом цієї гри, але однозначно варто купити мишку з килимком банально для того, щоб відчути новий рівень комфорту від гри. Steelseries rival 310 pubg edition, як нам здається, створювали саме для цього і цю функцію маніпулятор виконує з великим запасом щодо конкурентів у своїй ніші. Придивіться, можливо, саме цього не вистачає вам для стабільної гри і частих перемог.