Створення і анімація кавової пінки

348

Alvaro Moreira розкриває секрети створення і анімації кавової пінки в серії відео-уроків.

У цьому уроці я покажу, як створити ефект бульбашок кавової пінки, перетворюється в лого. Для початку пінка створюється з допомогою оператора Birth Texture, завдяки чому можна легко контролювати положення і розмір частинок з допомогою grayscale-карти. Потім, частинки анімуються з допомогою Test Data на основі чорно-білого зображення лого.

І на завершення я покажу, як перетворити частинки в меш, а також створю поверхневий натяг між кавою і бульбашками піни.

Створення піни

У першій частині уроку я створю бульбашки піни за допомогою оператора Birth Texture, щоб можна було контролювати положення і розмір частинок з допомогою grayscale-карти. Таким чином, ця карта виступить в ролі процедурної текстури, створеної за допомогою радіального градієнта і карти шуму.

Створення і анімація кавової пінки

Створення бульбашок піни з допомогою grayscale-карти

httpv://vimeo.com/97705507

Анімація бульбашок піни

З допомогою оператора Data Test і чорно-білого зображення, ми утримаємо необхідні частинки в межах одне івенту, а решта в межах іншого. Далі ми створимо анімацію, в рамках якої одні бульбашки будуть виникати і лопатися, а інші будуть залишатися в межах лого, помітно вагаючись.

Створення і анімація кавової пінки

Анімація бульбашок піни з допомогою Test Data

httpv://vimeo.com/97705506

Меш з бульбашок піни

Піна виглядає набагато краще і рендерится швидше, якщо конвертувати частинки в меш. Ми зробимо це за допомогою команди Sphere meshing в Frost’s Union. Далі ми створимо ефект поверхневого натягу між кавою і бульбашками піни, щоб зімітувати більш класичну деформацію рідини.

Створення і анімація кавової пінки

Створення меша з допомогою Frost

httpv://vimeo.com/97705508

Створення і анімація кавової пінки

Бульбашки піни формують лого черепушки

Файли до уроку завантажити тут.

Журналіст: Альона