Titanfall 2 імовірно зламана за допомогою ” простого експлойта»

17

З чуток, в популярному шутері від першої особи titanfall2 виявлена серйозна уразливість в системі безпеки, яка вже биллаіспользована хакерами. Повідомлення про злом гри почали з’являтися в twitter після того, як учасники спільноти titanfall закликали гравців видалити гру.

Several members of the titanfall 2 community incl. @directxeon are reporting that titanfall 2 is currently massively compromised.if you own titanfall 2 on pc, *do not* launch the game. Uninstall it for now until a fix is released. Pic.twitter.com/lnzgbufol1

— wicked good gaming (@wickedgoodgames) september 8, 2021

Геймери стверджують, що вразливість дозволила зловмисникам отримати доступ до «виконання локального коду з серверівrespawn». Даний баг зачіпає гравців titanfall 2 на всіх платформах-windows, playstation і xbox. Учасники спільноти в якості запобіжностіпропонують геймерам видалити гру, принаймні до тих пір, поки розробники поділяться інформацією про усунення уразливості.

Однак студія respawn не вважає, що сталося щось надзвичайне і повідомила, що це всього лише «простий експлойт».

An update: we’re still investigating this issue but our engineers believe that we’re dealing with a simple exploit that can be used to crash games. We do not believe there are any more serious risks to affected players or their machines. We’ll update again as we learn more.

— respawn (@respawn) september 9, 2021

Ми все ще вивчаємо цю проблему, але наші інженерисчітают, що ми маємо справу з простим експлойтом, який можна використовувати дляаварійного завершення гри. Ми не вважаємо, що існує серйозний ризик для гравців або їх пристроїв. Ми оновимо інформацію знову, коли дізнаємося більше, –повідомляється в офіційному twitter respawn.

І titanfall, і apex legends, розроблені студиейrespawn, на початку цього року вже піддалися серії хакерських атак з боку фанатів ігор. У липні цього року шанувальники titanfall зламали apex legends, щоб змусити розробника гри відродити спін-офф titanfall, який був скасований.до цього, в травні, titanfall і titanfall 2 постраждали від серії ddos-атак, в ході яких зловмисники занесли в чорний список багатьох гравців.