TOMB RAIDER evolution

779

Лара Крофт поза сумнівів самий яскравий образ в жанрі ігор action-adventure!

У 2016 році знаменитим ігор про расхитительнице гробниць виповнилося 20 років. На честь ювілею серій «TOMB RAIDER» ми вирішили показати як мінялася сама Лара і графіка в грі впродовж років!

Вперед до подорожей у часі, подивимося, з чого все почалося!

Прорив в ігровій індустрії

Першу серію Tomb raider в основному розробляла студія Core Design (до 2003 року). Випуск відбувся в 1996 році. Світ Tomb Raider охоплював чотири глави, які включали в себе пригоди в Перу, Греції, Єгипті та Атлантиді. Кожна локація була продумана до дрібниць: своя атмосфера, колірна гамма, характер пасток і супротивників. Модель Лари складалася всього з 540 полігонів

Так як сфера CG була чимось з області фантастики, Лара Крофт відразу завоювала безліч шанувальників по всьому світу. Гра була настільки популярна, що дала значний поштовх для розвитку цієї галузі ігрової індустрії. Звичайно, зараз така графіка навряд чи когось здивує, але у цієї гри був сюжет, цікаві загадки і це чіпляло.

TOMB RAIDER evolution

Завжди в ігровій моделі Лари був живий прототип, з якою малювали самого персонажа. Практично кожен раз це була різна модель, але у багатьох в пам’яті так і залишилася асоціація Лара Крофт — Анджеліна Джолі (хоча актриса тільки грала роль у фільмах).

Перші частини не супроводжувалися офіційним трейлером, так як це не особливо мало сенс.

Друга і третя частини були вже не настільки незграбними. В Tomb Raider II: The Dagger of Xian був введений API Direct3D (підтримка більшості прискорювачів). Були додані нові рухи і збільшений арсенал. У грі розкрадачка гробниць повинна роздобути китайський кинджал Ксиана.

TOMB RAIDER evolution

В Tomb Raider III: Adventures of Lara Croft було введено кольорове освітлення, розвинена підтримка particle-ефектів, трикутні портали і двері замінили квадратні.
Крім того, були додані зміни в навколишнє середовище: сипучі піски, болота, холодна вода (персонаж тепер чутливий до температури води).