Студію творців f. E. A. R., condemned і middle-earth очолив ветеран індустрії, який працював над god of war

23

Компанія warner bros. Interactive entertainment оголосила про те, що новим главою і віце-президентом американської студії monolith productions став девід хьюітт (david hewitt). Раніше керівник працював в sony santa monica над god of war.

Middle-earth: shadow of war. Джерело зображення: steam

Хьюітт відносить себе до давніх шанувальників ігор monolith productions і зізнається, що дуже радий стати частиною цього колективу. “я натхнений і з нетерпінням чекаю початку роботи з командою, — зізнався він. – за підтримки warner bros. Ми будемо робити чудові ігри, спираючись на нове творче бачення».

Новий керівник буде підпорядковуватися віце-президенту з виробництва warner bros. Interactive entertainment бену беллу( ben bell), а в його обов’язки увійде вибудовування стратегії розвитку monolith productions, формування культури студії і курирування команди розробників. У прес-релізі повідомляється про плани на створення великобюджетних проектів. За заявою белла, monolith productions “продовжить розвивати знамениту спадщину” студії.

God of war (2018). Джерело зображення: playstation.com

Хьюітт має 20-річний досвід роботи в ігровій індустрії. Більше десяти років він присвятив студії sony santa monica, де брав участь у створенні ігор серії god of war, в тому числі перезапуску 2018 року. Він приєднався до команди в якості менеджера гейм-дизайну, потім став старшим продюсером, а з лютого 2018-го по серпень 2021-го обіймав посаду директора з розробки продуктів. До цього хьюітт був творчим директором австралійської tantalus interactive, яка за цей час випустила кілька частин гоночної серії mx vs. Atv untamed. Свою кар’єру він почав в нині не існуючої ratbag games, відомої по dirt track racing: спочатку він займав позицію гейм-дизайнера, а пізніше очолив групу гейм-дизайнерів.

Студія monolith productions існує з 2004 року. Вона створила більше 20 ігор, найвідомішими серед яких стали aliens vs. Predator 2, перші дві частини f. E. A. R. (за третю відповідала day 1 studios), серії blood, no one lives forever, condemned і middle-earth. Що вийшла в жовтні 2017 року middle-earth: shadow of war залишається останнім релізом студії. Про майбутні проекти поки нічого невідомо.