Топ-3 інструментів CG-artista

285

Кожен, хто працює в CG індустрії, повинен знати ці корисні програми. А ви з ними працюєте?

Сцена з фруктами, отрендеренная з допомогою Corona Renderer

Які 3D інструменти кращі на ринку? Це важке запитання, на яке відповісти щось визначене досить складно. Але можна сміливо розповісти про те, яким софтом найчастіше користуються 3d художники. Кожен рік CG Awards визначає найбільш популярні технології в індустрії. У топ-3 категорії Best New Application в 2014 вийшли наступні три програми.

У цьому році на CG Awards 2015 ви також можете обрати будь софт і 3d художника. Всі деталі за посиланням — thecgawards.com.

А тим часом, пропонуємо вам ознайомитися із програмами, які перемогли у минулому році.

01. Substance Painter

Топ-3 інструментів CG-artista

Потужний інструмент, який перетворює процес текстурування в суцільне задоволення

Allegorithmic тісно співпрацює зі своїми клієнтами. Цей процес протікає в рамках тестування бета-версії Substance Painter, інноваційного инстурмента текстурування 3d з урахуванням потреб під game індустрію.

Крім стандартних фішок, як шари, симетрія і маски, Substance Painter переосмислює набір інструментів для NextGen ігор, надаючи Physically Based Viewport, Physically Materials Based і іноваційний набір particle-кистей, які дозволяють користувачам наносити процедурні текстури прямо на моделі. Робочий процес дуже гнучкий, що дозволяє прискорити виробництво ассетов.

В умілих руках художників Substance Painter став проривом для ігрової індустрії. Sébastien Deguy, CEO Allegorithmic, стверджує, що «текстурування не повинно викликати біль і неприязнь у 3d artist’ів. З допомогою Substance Painter можна розширити свої можливості та отримати максимум задоволення від текстурування.»

А детальніше про Substance Designer 5 ми писали в нашій попередній статті.

02. ChronoSculpt

Топ-3 інструментів CG-artista

Инстурмент для скульптинга і зміни анімаційних кешей

ChronoSculpt був анонсований в 2013 році. Він є новим інструментом NewTek для скульптинга і зміни кеша в VFX і в анімації. Інструмент дозволяє художникам «виправити» помилки в симуляції вручну або заскульптить додаткові шари для деформації поверх вже існуючої анімації.

У багатьох відносинах ChronoSculpt є злиттям декількох незамінних інструментів, що дозволяє користувачам замінити важкий процес коригування помилок у анімації та динаміці досить простим робочим процесом.

httpvh://youtu.be/iskaa6krwzQ

03. Corona Renderer

Топ-3 інструментів CG-artista

Висока якість візуалізації unbiased

Corona Renderer — високоякісний unbiased renderer увійшов на ринок CG індустрії в 2009 році.

Unbiased renderer, або рендерінг без припущень, це рендеринг, який не вносить в розрахунок похибки, систематичних помилок або будь-яких припущень. Зображення виходить таким, яким повинно бути в природі, а рендер не має параметрів якості поверхонь або джерел світла.

На даний момент цей софт завантажили понад 35 000 разів. Розробник і засновник Ondra Karlík підкреслює той факт, що важливі етапи розвитку Corona Renderer були можливі тільки завдяки співпраці і консультацій користувачів спільноти на форумі. Це і є головна відмінність Corona Renderer від своїх конкурентів.

Читайте в нашій попередній статті 40 приголомшливих робіт BEEPLE.

Хочете знати більше? Приходьте на наші курси 3D-моделювання, скульптинга, композитинга, анімації та VFX.

Журналіст: CG_Muse

Джерело