Mpv-easy player-відеоплеєр для windows, побудований на основі великого і прекрасного

14

mpv. Активно розробляється ентузіастом з китаю і постійно оновлюється.

Mpv-easy player є інтерфейсом для потужного, всеїдного і фантастично продуктивного mpv. У самого mpv інтерфейс практично відсутній, а управління здійснюється через консоль і гарячими клавішами, що неприйнятно для широкої аудиторії. Ось mpv-easy player і пропонує повноцінний графічний інтерфейс зі зручними органами управління і легким доступом до налаштувань відтворення. Це і інформативна, настроюється панель управління відтворенням, і меню для швидкого доступу до функцій, і широкий вибір налаштувань відтворення. Загалом, програма схожа зmpv.net.

інтерфейс mpv-easy player

В технічному плані цей плеєр є комбінацією mpv, графічного інтерфейсу, набору lua-скриптів (в основному сторонніх) для реалізації різних зручностей і оптимальним набором встановлених налаштувань.

Як і у випадку з голим mpv, плеєр дуже швидкий і невимогливий до ресурсів системи. Якщо у користувача слабкий комп’ютер і відтворення високоякісного відео гальмує, то mpv і mpv-easy player можуть вирішити цю проблему, так як витрачають набагато менше ресурсів, ніж багато інших плеєри.

Скачайте mpv-easy player – він підтримує практично всі формати, не вимагає установки, швидко працює і витрачає мінімум ресурсів. Безкоштовний, з відкритими вихідними кодами і регулярними оновленнями.