Як просунути сайт

11-1-2020

Бажання просунути сайт по високочастотним запитам цілком логічно. Здається, що працюючи саме з тими ключовими словами, які користувачі застосовують найчастіше, можна дуже швидко домогтися результатів. Але чи настільки вірна ця логіка, і як можна ефективно розкрутити сайт за запитами? також рекомендуємо замовити послуги по просунення сайту на сайті   https://effect-m.com/  

Не забудьте про аудит

Перше, що потрібно зробити – це провести аналіз сайту на помилки. Інакше всі ваші старання підуть нанівець незалежно від правильності дій. Тому внутрішня оптимізація повинна бути основою подальшої розкрутки. У неї входить:

  • перевірка сайту на дублі сторінок;
  • пошук непрацюючих посилань;
  • перевірка логічності карти ресурсу і ієрархії сторінок;
  • перевірка наявності мета-тегів; аудит структури текстового наповнення.

Тепер, коли ви переконалися в тому, що пошукові роботи можуть вірно проіндексувати ваш веб-сайт, починається зовнішня оптимізація – тобто, безпосередня розкрутка.

Чому просунути сайт по вч запитам не так легко?

Високочастотні запити – це самі часто використовувані ключові слова, які користувачі вводять в пошукачі. Так як ці “ключі” популярні, здається, що просування по вч запитам – найправильніший підхід. Але насправді це не так. Цей метод не спрацює, якщо ваш ресурс:

  • відносно новий або зовсім новий;
  • не має сильної посилальної маси – потрібно купувати посилання для просування;
  • не має топових позицій по низькочастотних і середньочастотних запитах;
  • має недостатню кількість анкоров для високочастотних запитів.

Потрібно пам’ятати про те, що використовуючи для розкрутки популярні ключові слова, ви намагаєтеся змагатися з самими просунутими конкурентами. Тому шанси вийти в топ при такій розкрутці у вас дуже скромні. Потрібно спочатку завоювати довіру пошукових систем, і тільки потім намагатися вибитися на перші позиції, використовуючи популярні ключові слова.

Відповідно, просування вч запитів володіє одним єдиним перевагою – шанс охопити максимальний обсяг цільової аудиторії. Але і це гідність дуже спірне. Часто такі “ключі” дуже неточні, і користувачі, які застосовують їх, не до кінця впевнені в тому, що вони шукають. Зате недоліків у підходу повно.

 

Через розпливчастості ключових слів навіть при виході на перші позиції немає гарантій високої конверсії

Наприклад, користувач вводить в пошук словосполучення “зелений чай”. Зовсім не обов’язково, що він хоче його купити. Може він просто хоче про нього почитати. А навіть якщо і хоче купити, то який саме? Сортів зеленого чаю дуже багато. Де він хоче його купити? Коли користувач знає, що шукає, він становить більш точні словосполучення: “зелений чай купити київ”.

Високочастотні ключові слова часто “порожні” – тобто не мають будь-які цінні папери самі по собі. Пошукові системи можуть показувати їх як популярні, але насправді в більшості випадків користувачі не застосовують їх в чистому вигляді, а доповнюють прив’язками до регіону, наприклад.

Це дуже дорого і займає багато часу

Щоб просунути високочастотний запит, потрібно позмагатися з гігантами. Працюючи з популярними ключовими словами, ви маєте всі шанси на те, щоб змагатися навіть із статтями в “Вікіпедії”. Розкрученим веб-сайтам, які існують досить давно, пошукові системи довіряють набагато більше. Тому щоб домогтися розташування ботів-пошукачів, вам потрібно буде створити масу відповідних ключових словах сторінок, набрати величезну кількість посилань на сторонніх ресурсах і провести ще безліч дій. Тому процес буде довгим і обійдеться в хорошу суму.