Як за допомогою гусака і тенісного мячика були створені CG дракони Дейенеріс Таргаріен

311

У третьому сезоні серіалу «Гра престолів» від телеканалу HBO Дейенеріс Таргаріен може викликати вогонь у дракона всього лише одним словом: «Дракарис…». Але для компанії Pixomondo, створювачки СG версій драконів Драгона, Рейегаля і Визериона це було нелегким завданням.

У третьому сезоні серіалу «Гра престолів» від телеканалу HBO Дейенеріс Таргаріен може викликати вогонь у дракона всього лише одним словом: «Дракарис…». Але для компанії Pixomondo, створювачки СG версій драконів Драгона, Рейегаля і Визериона це було нелегким завданням. Поява драконів у нечисленних сценах серіалу стало можливим завдяки величезним зусиллям, витраченим на їх створення. Мало того, що всі три дракона були ретельно змодельовані компанією Pixomondo, але вона ще займалася створенням їх первісного образу. Pixomondo розробили концепти драконів, спираючись на справжніх тварин. Прототипами стали комодські варани, птахи і кажани.

Але більш цікавий той факт, що творці надихалися не тільки перерахованими вище тваринами: «Ми стежили за поведінкою жирних гусей, дивилися, як вони рухали своїми крилами, будучи не здатні літати. Адже дракони теж не відразу навчилися літати в серіалі», прокоментував Свен Мартін (Sven Martin). «Ще у нас були відмінні кадри польоту кажанів, так що ми змогли уважно розглянути і відтворити всі рухи польоту».

Під час зйомок з Емілією Кларк (Дейенеріс Таргаріен) спочатку використовували лялькових дублерів драконів і навіть тенісний м’ячик на палиці, щоб допомогти створити атмосферу фізичної присутності. Свен Мартін розповів, що основним завданням було зробити взаємини між Драгоном і Дейенеріс найбільш наближеними до відносин між матір’ю і дитиною. Якщо вона його гладила, Драгон повинен був ставати схожим на ласкавого кота. Але якщо до нього наближається незнайомець, він повинен був швидко перетворитися на монстра оскалившего ікла.

Дізнайтеся більше про те, як були створені дракони з третього сезону «Гри престолів», в цьому відео. Обережно, англійська мова Як за допомогою гусака і тенісного мячика були створені CG дракони Дейенеріс Таргаріен

httpvh://www.youtube.com/watch?v=ziaygy3IfMw