Американські геймери поскаржилися на харассмент в мережевих іграх-зростає негатив до жінок і темношкірих

26

Велика частина американських користувачів онлайн-ігор стикається з харасментом під час мережевих матчів. Такими даними поділилися організація adl і компанія newzoo , які провели масштабне опитування. Результати наводить видання gamesindustry.biz .

Якщо точніше, то 83% дорослих американських гравців і близько 60% тінейджерів поскаржилися на харассмент.

Окремо зазначається, що в іграх зростає негатив до жінок, темношкірих і азіатів.

  • 49% опитаних граючих жінок заявили про те, що стикалися з токсичною поведінкою в іграх (в минулому році таких було 41%).
  • 42% темношкірих геймерів зіткнулися з грубою поведінкою на ігрових просторах в 2021 році (роком раніше таких було 32%).
  • 38% азіатів випробували на собі харассмент в іграх (роком раніше про таке явище повідомляли 26% представників групи).

Найбільш токсичними знову були визнані dota 2 і valorant . 79% і 78% опитаних відповідно заявили про прояви харассмента в цих іграх.

У свою чергу minecraft була визнана “найбільш толерантною мережевою грою”. 46% фанатів зіткнулися з негативом в онлайні пісочниці. rocket league змогла дещо очиститися-кількість “постраждалих” зменшилася з 76% минулого року до 59% у 2021 році.

27% опитаних заявили, що переривали або взагалі кидали ігри, коли стикалися з деструктивною поведінкою. Роком раніше таких було 22%. Найчастіше в разі образ за ознакою раси, статі або кольору шкіри виходять з valorant і call of duty.

Аналітики також відзначили зростання числа випадків наклепу і поширення особистих даних гравців, вплуталися в перепалку з опонентами по голосовому чату.

Розробники створюють різні інструменти для зниження рівня токсичності в іграх, але успіх дуже непостійний, говориться в дослідженні.