Досконалий софт – маст-хев будь-якого 3D-моделлера

288

За словами Mike Griggs, 3D-концептуаліста, спеціаліста з VFX і моушн-графіку, потворні 3D-меши і неакуратна сітка залишилися в минулому завдяки новому модулі для моделювання MeshFusion.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=kjzfhbW2hNY#t=33

Огляд MeshFusion для Modo

Ще зовсім недавно було достатньо подивитися на сітку моделі, щоб оцінити скіл 3D-моделлера. Завдяки MeshFusion ці часи канули в Лету, оскільки ця неймовірно зручна програма дозволяє швидко створювати складні меші з допомогою булевих операцій, а «чистенька» топологія генерується на льоту.

Всім відомий факт, що, хоча булеві операції швидко «дірявлять» меш, вони здатні не менш швидко «знищити» його топологію, особливо на ранніх стадіях створення геометрії.

MeshFusion, вбудований в Modo, і проводить булеві операції, працює як раз навпаки. Разом з дуже простим способом перетягування меша в Modo з’явилося три нових режиму вьюпорта, що виникли завдяки MeshFusion, з отриманої геометрією можна працювати як з 3D-деревом, схемою або Fusion Strip.

«MeshFusion, вбудований в Modo, працює не так, як звичайні булеві операції»

Робота з геометрією в деревоподібному режимі MeshFusion здається якоюсь технологією з далекого майбутнього або наукової фантастики. Shift-клік на кожному об’єкті в режимі дерева, перетягування об’єктів на одну з трьох кольорових точок дерева для об’єднання, перетину або віднімання, дозволяє легко працювати з геометрією. Межі між об’єктами можна також контролювати, легко роблячи їх згладженими або немає.

Завдяки MeshFusion часи потворних 3D-мешей канули в Лету

Створення меша

MeshFusion включає має при собі цілу бібліотеку об’єктів, які досить пару разів дивайднуть. Цих дивайдов і чотирикутників, на яких ґрунтується топологія об’єктів, буде достатньо для подальшої роботи з ними у MeshFusion.

Ще один чудовий плюс використання MeshFusion полягає в тому, що всю геометрію можна створити з допомогою нього, а потім використовувати далі, зробити їй ретопологию, наприклад, якщо в подальшому планується її анімувати, створити для неї UV-розгортку або роздрукувати на 3D-принтері.

Якщо ви працюєте в Modo, то MeshFusion вам життєво необхідний. А якщо ви працюєте в іншому пакеті, то цей плагін – серйозний привід переглянути свої життєві пріоритети.

Журналіст: Альона