Анонсований пакет розширень для Autodesk Maya 2014

252

Непомітно і без зайвої помпи, компанія Autodesk анонсувала новий пакет розширень для своїх пакетів 3D анімації і візуалізації. Розширення для Autodesk Maya 2014 надають ще більше можливостей по створенню складних сцен і нові інструменти моделювання.

У Autodesk Maya 2014 Extension реалізовані наступні можливості:

  • XGen Arbitrary Primitive Generator
  • New Retopology Toolset
  • Better Booleans
  • Bullet Physics Enhancements

Розглянемо нововведення більш уважно.

XGen Arbitrary Primitive Generator

З Extension для Maya 2014, ви отримуєте технологію XGen Arbitrary Primitive Generator, використану Walt Disney Animation Studios в таких фільмах як «Рапунцель» (Tangled), і «Вольт» (Bolt), і PIXAR Animation Studios в анімаційному фільмі «Історія іграшок 3» (Toy Story 3). Технологія XGen, дозволяє вам генерувати криві, сфери та іншу геометрію на полігональної поверхні. Реалізована можливість створення і редагування волосся, хутра і пір’я на цифрових персонажів. Можна швидко заповнити великі пейзажі травою, листям, деревами, камінням і створити виділені стежки. Завдяки процедурної геометрії, створеної під час процесу візуалізації, XGen дозволяє обробляти великі обсяги даних, що при використанні инстансов може сповільнити процес обробки, якщо дані будуть повністю завантажені в пам’ять.

Визуализируемый ефект може бути представлений в інтерактивному режимі з допомогою Maya Viewport 2.0 з апаратним прискоренням. Ви можете керувати зовнішнім виглядом і поведінкою примітивів з допомогою настройки атрибутів, малювання карт, створенням виразів, або з допомогою прикладених інтерактивних інструментів XGroom, довге волосся можуть контролюватися шляхом створення волосків вручну, які в свою чергу, можуть бути змодельовані з використанням набору інструментів Maya Nhair.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=uPZvG5H8MoY

New Retopology Toolset

Технологія моделювання NEX вперше інтегрована в Autodesk Maya 2014 була функціонально розширена, щоб запропонувати раціональний робочий процес для ретопологии геометрії; інструменти Draw Quad тепер інтегрують нові функції Relax і Tweak з Soft Selection, а також новий інтерактивний інструмент Edge Extend. Тепер ви можете оптимізувати вашу геометрію для більш коректних деформацій і для поліпшення продуктивності за рахунок одного набору інструментів в Maya.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=SiRjOptXAPU

Better Booleans

Autodesk Maya, тепер використовує нову надійну і ефективну бібліотеку для більш швидких і надійних логічних операцій з полігональної геометрією (Boolean operations). Нова технологія була широко протестована і оптимізована на ряді складних наборів даних з високою роздільною здатністю, а також забезпечує якісний результат на відкритих поверхнях.

Bullet Physics Enhancements

У Extension для Maya 2014 реалізований ряд удосконалень Bullet Plug-in, який дозволяє використовувати Bullet Physics Engine для створення великомасштабних, високо реалістичних динамічних і кінематичних моделей. Поставляється в поєднанні з AMD (Advanced Micro Devices), Bullet Plug-in тепер пропонує можливість створювати форми колізій зіткнень з декількох поверхонь; дозволяє краще реалізувати зіткнення об’єктів з увігнутою формою, завдяки новому алгоритму Hierarchical Approximate Convex Decomposition (HACD); интегрируемому з Maya forces, а також підтримкою наборів жорсткості (rigid sets) для підвищення масштабованості.

Новий пакет розширень для Autodesk Maya 2014 буде доступний після 16 вересня 2013 року, всім власникам Autodesk Subscription.

За матеріалами: http://area.autodesk.com/products/features/extensionmaya
Спасибі за переклад http://dimson3d.blogspot.ru/2013/08/adsk-maya2014-extension1.html