Фіналісти 3D World CG Awards

282

Додатки, на які варто звернути увагу.

Останні кілька місяців ентузіасти 3D-ком’юніті зі всього світу голосували за номінантів 3D World CG Awards. Результати вже оголошені, і найбільший фурор справив переможець самої гаряче оспорюваної номінації «Нове додаток в категорії Технології»

1. : Redshift (переможець)

: Redshift розробили з нуля до готового до роботи рендерера. «: Redshift став першим комерційно доступним продуктом, що пропонують свої текстури і геометрії, а також і biased, і unbiased GPU-прискорені GI-алгоритми (biased і unbiased, зміщена і несмещенная оцінки в алгоритмі рендерера – прим.), -говорить генеральний директор: Redshift, Panos Zompolas, — ми прийшли до цього шляхом розробки надійної технологічної основи, яка дозволила нам широко реалізувати ці функції».

Фіналісти 3D World CG Awards

Фіналісти 3D World CG Awards

2. Autodesk Memento

Фіналісти 3D World CG Awards

Хочете законвертировать фотографії і скановані реальних об’єктів або людей в 3D-моделі? Тепер можете зробити це за допомогою Autodesk Memento.
Memento дозволяє спростити виснажливий робочий процес створення 3D-моделей високого дозволу, які можна буде почистити і оптимізувати для web, або мобільних 3D-друку.

httpvh://youtu.be/iPxZkSswVs0

Один із суддів CG Awards, Cirstyn Bech-Yagher, запевняє, що подібні програми скоро стануть мейнстрімом.

3. Nuke Studio

Фіналісти 3D World CG Awards

The Foundry звели Nuke-композітінг на абсолютно новий рівень, який дозволить оптимізувати робочий процес і зробити етап продакшену ще більш ефективним.
Нашим завданням було розробити рішення, яке одночасно буде і комплексним, і мультифункційним. «Ми знаємо, що сильна сторона Nuke в комплексному підході, і ми постаралися ще більше зміцнити цю сторону в Nuke Studio», — говорить Sean Brice, Nuke product manager.

4. Houdini Indie

Фіналісти 3D World CG Awards

Side Effects наполегливо працюють над підвищенням якості User Experience для Houdini. «Розробники Houdini роблять програму простіше і дешевше, і вона стає доступною для всіх, в тому числі і для новачків», — зазначає один із суддів.
Houdini Indie володіє практично всіма можливостями комерційної версії, тобто дає користувачам доступ до Houdini Engine, який в свою чергу відкриває цифрові бібліотеки інших додатків.

Серед переможців CG Awards можна побачити ZBRUSH 4R7, Unreal Engine 4, Cintiq Companion. Повний список переможців тут.

Читайте в нашій попередній статті 21 Maya Plugins

Хочете знати більше? Приходьте на наші курси 3D-моделювання, скульптинга, композитинга та анімації.

Журналіст: Fio

Джерело