Інтервю з метт-пейнтером Luca Gabriele Rossetti

222

Luca Gabriele Rossetti — італійський метт-пейнтер і художник кіно, відомий по своїй роботі над фільмами “Росомаха”, “Великий Гетсбі”, “Згадати все” і “Білосніжка і мисливець”.

В даний час Luca Rossetti займає посаду провідного художника метт-пейнтера в Sony Pictures Imageworks. До цього Rossetti працював у студіях Double Negative, Baseblack, Animal Logic і Rising Sun Pictures, а також створив свою власну компанію, Mythic Digital, де він обіймав посаду VFX арт-директора. Перш ніж стати фахівцем зі спецефектів, Luca працював редактором на телебаченні, а також композером і редактором реклами. На додаток до його роботи в кіно, він також відомий як викладач цифрового живопису і відео-меппінга.

Розкажіть нам про свій шлях у цю індустрію

Є такий тип людей, які все життя хочуть чогось досягти, але нічого не роблять. А є люди, які просто роблять те, що хочуть без всяких сумнівів. Ось я як раз один з них.

За знаком зодіаку я водолій, я повністю відповідаю цього типу характеру. Моя фантазія завжди вирувала й кипіла, але, на жаль, я зміг її реалізувати лише зараз. Я почав своє навчання CG на курсах по Softimage, потім один раз змінив курси і вирішила їхати вчитися за кордон, завжди бажаю більшого.

Я не думаю, що є конкретний момент, на якому ви «робите стрибок» у вашій кар’єрі. Все це наслідок ваших зусиль.

Інтервю з метт-пейнтером Luca Gabriele Rossetti

Як ви хочете вплинути на світ?

Я пристрастився до фільмів у цілому, тому у свій вільний час я працюю в якості виконавчого продюсера науково-фантастичного фільму. Я намагаюся зробити цей проект цікавим і захоплюючим.

Крім того, тільки що закінчилися зйомки короткометражного фільму під назвою “The Edge of Humanity”, в якій я також брав участь. Це історія, в якій порівнюється, що таке бути людиною і що таке бути богом. Це дуже глибока історія з точки зору філософських концепцій, але візуально вона виглядає, як сайфай розповідь. Зараз я працюю над редагуванням фільму, а робота по створенню спецефектів почнеться в січні наступного року. Я також був виконавчим продюсером і режисером цього проекту. Прем’єра відбудеться на фестивалі Sundance Film Festival, як тільки фільм буде готовий.

Я до сих пір багато малюю, і це те, чим я буду займатися. Навіть для моїх особистих проектів, я створюю багато арту.

Я також придбав авторські права на дві книги, які я планую втілити в життя в якості виконавчого продюсера. А ще у мене є набагато більш соковита ідея: я знайшов новий простір для самореалізації. Ця ідея ще тільки в зародку, але це може стати новим етапом на роки вперед.

Інтервю з метт-пейнтером Luca Gabriele Rossetti

Чим ви захоплюєтеся?

Працюючи в індустрії СG часто відчуває себе, як ніби ти не від світу цього. Ваш розум завжди ясний і активний. Ви завжди знаходитесь в русі. Подорожі навколо земної кулі трохи стомлюють, але до цього способу життя можна звикнути. Коли ви працюєте над чимось крутим, ви пишаєтеся цим.

Інтервю з метт-пейнтером Luca Gabriele Rossetti

Яку пораду ви можете дати іншим митцям?

Метт-пейнтинг — одна з найбільш недооцінених і невивчених галузей у створенні художніх фільмів: як ззовні, так і всередині галузі.

Більшість CG-художників починають з традиційного живопису. Тому я не прихильник CG-шкіл та онлайн туториалов: замість того, щоб готувати вас до майбутньої роботі, вони лише дають «поради». Я завжди вважав, що кращі способи вивчитися — це самоосвіта і приватні уроки від провідних художників.

Інтервю з метт-пейнтером Luca Gabriele Rossetti

Інтервю з метт-пейнтером Luca Gabriele Rossetti

Інтервю з метт-пейнтером Luca Gabriele Rossetti

Інтервю з метт-пейнтером Luca Gabriele Rossetti

Читайте в нашій попередній статті про Alexandre Troufanov.

Хочете знати більше? Приходьте на наші курси 3D-моделювання, скульптинга, композитинга, анімації та VFX.

Журналіст: CG_Muse

Джерело