Конференція NODE15: день повного занурення в CG

216

7 листопада відбудеться NODE’15 – щорічна конференція з комп’ютерної графіки, яка традиційно проходить у Харкові (Україна) і транслюється в режимі онлайн.

Особливість четвертої NODE – мінімум теорії і максимум практики: в режимі реального часу спікери будуть створювати персонажів, малювати, моделювати і на прикладі своїх проектів розкривати тонкощі робочого процесу.

В очному або online режимі учасники конференції зможуть відвідати лекції та майстер-класи по 3D моделюванню, 2D арту, анімації, візуальних ефектів, архітектурного моделювання і візуалізації. Організатором конференції виступила школа 3D графіки та анімації 3dmaya.com.ua.

Ігор Климовський, Lead VFX Producer київської студії POSTMODERN проведе workshop, де розповість, як створювалися «дорослі» візуальні ефекти в українсько-російському фільмі «Незламна» (рос. варіант «Битва за Севастополь»).

httpvh://youtu.be/BKwLVm5RUg0

3D Artist, Дмитро Черемісін (Київ) приїде з доповіддю про створення реалістичної шкіри для 3D-персонажів.

Автор: Дмитро Черемісін

Character Designer, Юрій Яровий розповість про те, як максимально яскраво передати образ і характер персонажа для мультфільму.

Конференція NODE15: день повного занурення в CG

Автор: Юрій Яровий

Ольга Стародубцева, Сoncept Artist у харківській студії Plarium, виступить з темою: «Образне мислення як основа створення професійного концепту.»

Конференція NODE15: день повного занурення в CG

Автор: Ольга Стародубцева

Від організації робочого процесу до фінальної візуалізації пройдемо на практичному виступі CG Artist, Олександра Новицького.

Конференція NODE15: день повного занурення в CG

Автор: Олександр Новицький

Всього планується більше 20 лекцій і майстер-класів. Ознайомитися з темами та зареєструватися можна на сайті: node.com.ua.

Вконтакте: vk.com/node15

Facebook: www.facebook.com/events/625235604284850/