Microsoft представила операційну систему windows server 2022

22

Сьогодні microsoft випустила windows server 2022, роблячи її загальнодоступною для користувачів по всьому світу. Зазвичай, ос windows server в якійсь мірі схожі з споживчим версіями windows, але windows server 2022 більше схожий на windows 10, ніж на windows 11. Ймовірно, це пов’язано з тим, що windows server не вимагає оновлення інтерфейсу користувача.

Реклама

У новій версії microsoft основну увагу приділила розширенню основних функцій, які більш важливі для серверів, ніж різні прикраси. Основний упор розробники в новій версії зробили на безпеці, яку microsoft називає “розширеною багаторівневою безпекою”.

Крім того, windows server 2022 покращує швидкість і безпеку мережевих підключень з включеними за замовчуванням https і tls 1.3, також тепер доступна підтримка dns-over-https і шифрування aes-256 для протоколу smb.

Windows server 2022 також має нові функції azure. Крім того, є підтримка стиснення smb і оновлений windows admin center з поліпшеними можливостями управління сервером. Microsoft також виділила деякі функції azure, випущені за останній рік, такі як служба azure kubernetes з підтримкою.net і багато іншого.

У новій версії windows server 2022 додана підтримка оперативної пам’яті об’ємом до 48 тб, а також 2048 логічних ядер, що повинно забезпечити підтримку ще більшого числа додатків. Крім того, windows server 2022 отримала поліпшену підтримку додатків для windows, підтримку ipv6 і багато іншого. Оновлена операційна система буде випущена в трьох версіях: essentials, standard і datacenter. Ознайомитися з повним списком змін можна за цим посиланням.