Hwinfo

17

Hwinfo — це безкоштовна програма, що надає повну інформацію про комп’ютер і комплектуючих з яких він складається. Підтримує все популярне залізо і дає детальну інформацію по кожному компоненту. Інтерфейс програми побудований в класичному для такого типу програм стилі, він зручний, інформативний і з ним приємно мати справу. На відміну від деяких інших програма подібного штибу, hwinfo дає інформацію тільки про залізної складової системи і не працює з софтом. Ця програма є відмінним безкоштовним інструментом визначення заліза комп’ютера, а також його поточного стану.

з чого складається комп’ютербазова інформація

Вбудований модуль моніторингу датчиків, що показує поточний стан основних компонентів комп’ютер, – ще одна перевага програми. Інформація виходить з внутрішніх датчиків пристроїв і оновлюється в реальному часі. Цей модуль може бути запущений окремо від основної програми і може служити для постійного огляду стану системи.

У цієї програми для визначення заліза простий і зрозумілий інтерфейс; він виконаний в класичному стилі: розділ зі списком пристроїв за категоріями, вікно з інформацією про всіх комплектуючих і ряд додаткових вікон з супутньою інформацією. Все дуже просто і зрозуміло. Звичайно, такі програми розраховані на досвідчених користувачів і комп’ютерних ентузіастів, але дізнатися з чого складається комп’ютер зможе навіть початківець користувач.

датчики системиналаштування

Hwinfo, звичайно ж, значно поступається у функціональному плані інший популярної інформаційно-діагностичної утилітіaida64 (має значно ширший функціонал), але її можливостей цілком достатньо пересічному користувачеві, а то що hwinfo поширюється абсолютно безкоштовно виявиться ще одним аргументом на її користь. Програма регулярно оновлюється (приблизно, раз на місяць), включаючи підтримку новітнього заліза. Це ще один вагомий привід познайомитися з програмою.

З недавніх пір, крім базової безкоштовної версії, стала доступна комерційна pro-версія. Вона розрахована на використання програми в організаціях і має мінімальні функціональні відмінності. Почитайте подробиці.