Simplenote

15

Simplenote — проста і повністю безкоштовна програма для роботи з нотатками і їх синхронізації на різних пристроях. Цей інструмент покликаний бути простим і доступним. Розробники вкрай акуратно ставляться до функціональності і інтерфейсу, побоюючись додати зайве.

Програма дозволяє складати текстові замітки, зберігати їх, синхронізувати між всіма пристроями через інтернет (є версії для windows, gnu/linux, mac, android і ios), а також здійснювати співавторство з іншими користувачами сервісу. І так, все це абсолютно безкоштовно.

Simplenote-це дуже простий і швидкий інструмент. Там немає ніяких додаткових функцій, а лише список всіх заміток користувача і вікно складання нової замітки. Simplenote підтримує звичайний текст і форматування за правилами markdown. Про вставці графічних зображень або інших додаткових матеріалів і мови немає. Але це зовсім не мінус-саме так і повинен виглядати простий інструмент, який і потрібен багатьом користувачам.

Ще в simplenote є функція пошуку по всіх нотатках, система тегів, підтримка markdown і можливість експорту всіх заміток у вигляді набору простих текстових файлів.

Загалом, якщо функціональність монстрів типуevernote здається надмірною, якщо потрібно просто набити текстову замітку на пам’ять, і якщо не потрібні ніякі додаткові функції, то скачайте simplenote — програма повністю виправдовує свою назву і справляється зі своїм призначенням на 100%.