Наокі йосіда спростував припущення фанатів, що він перестав займатися final fantasy xiv через final fantasy xvi

17

Final fantasy xvi анонсували на торішньому заході playstation. Продюсером гри призначили наокі йосіду (naoki yoshida), який також керує розвитком mmorpg final fantasy xiv. Останнім часом користувачі почали припускати, що директор перестав займатися ffxiv через створення ffxvi. Керівник спростував це в недавньому інтерв’ю порталу famitsu.

Джерело зображення: square enix

Заява наокі йосіди говорить: “це не кінець final fantasy xiv, і я сподіваюся, що гравці будуть з нетерпінням чекати подальшого розвитку подій… Нещодавно я бачив деякі коментарі в соціальних мережах, в яких говорилося: “yoshi-p (прізвисько наокі йосіди — – прим.) занадто зайнятий роботою над final fantasy xvi і не приділяє уваги final fantasy xiv”. Це зовсім не так. Я все ще дуже старанно працюю над нею, тому сподіваюся, що ви підтримаєте мене».

Джерело зображення: square enix

Наокі йосіда також пообіцяв випустити ffxvi і розширення endwalker до ffxiv максимально відполірованими. Добавка до mmorpg вийде поточної осені, а ось дата релізу final fantasy xvi поки не повідомляється — в консольній версії ps store на її місці присутній напис «скоро». Шістнадцята номерна частина стане ексклюзивом playstation 5 на релізі, але пізніше може з’явитися на інших платформах, якщо вірити чуткам.