Nvidia проведе чергову конференцію gtc 2021 з 8 по 11 листопада — вона буде присвячена ші, технологіям і дизайну

16

Компанія nvidia оголосила дату чергової віртуальної конференції gtc. Захід пройде з 8 по 11 листопада поточного року. Його головними темами стануть штучний інтелект, машинне навчання, робототехніка, мережі та комунікації, дизайн, комп’ютерна графіка і багато інших.

Джерело зображень: nvidia

Глава nvidia, дженсен хуанг (jensen huang), виступить з доповіддю 9 листопада в 11:00 за московським часом. Очікується, що хуанг розповість про технологічні досягнення nvidia, а також представить нові продукти для вирішення актуальних завдань різних галузей.

За словами nvidia, у заході візьмуть участь понад 200 000 розробників, дослідників і вчених, які займаються питаннями ші, машинним навчанням, високопродуктивними обчисленнями і робототехнікою. Серед запрошених гостей: представники компаній microsoft, facebook, google, electronic arts, volvo, ford, bmw, rolls-royce, red hat, samsung, arm, astrazeneca, baidu та інших.

У числі основних спікерів gtc 2021 стануть глава epic games тім суїні (tim sweeney), старший інженер nvidia майкл касс (michael kass), директор з досліджень ші і машинного навчання в apple самі бенжіо (samy bengio), співзасновник і глава наукового підрозділу компанії openai ілля сусткевер (ilya sustkever) та ін.також на заході виступлять з доповідями професори зі стенфордського, вашингтонського та оксфордського університетів.