Представлений смартфон cyrcle phone 2.0-він має овальну форму, круглий дисплей і два роз’єми для навушників

12

Смартфони постійно стають все більш технологічними і продуктивними. А ось великою кількістю форм-факторів сучасний мобільний ринок похвалитися не може. З незвичайного доступні хіба що кілька моделей складних смартфонів, але ці пристрої поки дуже дорогі. Тим не менш, для користувачів, які втомилися від звичних «цегли», випущений cyrcle phone 2.0 — овальний android-смартфон, який покликаний подарувати новий досвід взаємодії з гаджетами.

Gizchina.com

Розробка cyrcle phone почалася ще в 2015 році. Перша версія смартфона мала круглий корпус, але її екран був звичної квадратної форми. Пристрій надійшов у продаж в 2016 році і володів досить мізерною функціональністю, оскільки було обмежено підтримкою лише 2g-мереж.

Gizchina.com

Нова модель також не блищить передовими характеристиками. За $ 999 користувачі отримають неназваний чіпсет qualcomm snapdragon, що працює в зв’язці всього з 3 гбайт оперативної пам’яті. Ємність накопичувача становить всього 32 гбайт. Круглий дисплей побудований на панелі ips діагоналлю 3,45 дюймів і має досить скромну роздільну здатність 800х800 пікселів. Основна камера представлена єдиним 13-мп сенсором, а ємність батареї становить 2000 ма·ч.причому акумулятор знімний. Пристрій працює під управлінням android 10.

Gizchina.com

Проте, cyrcle phone приваблює не продуктивністю, а інноваційним досвідом взаємодії зі смартфоном. Крім круглого екрана, який повністю змінює спосіб керування пристроєм, cyrcle phone 2.0 пропонує два 3,5-мм роз’єму для навушників, які дозволяють спільно насолоджуватися музикою, а також окремі роз’єми microusb і usb-c.

Gizchina.com

Корпус новинки виконаний з будівельного матеріалу pla на основі кукурудзи, що підкреслює турботу виробника про довкілля. Повідомляється, що cyrcle phone 2.0 вже готовий до старту продажів.