Maya 2016 Extension 1 — Що нового?

250

Компанія Autodesk випустила перше розширення до Maya 2016, в якому вони наганяють те, що упустили раніше з виду.

За останні кілька релізів команда Maya виконали видатну роботу з доопрацювання деяких деталей, які повинні бути в обов’язковому порядку в такому програмному пакеті, як Maya. В попередньому релізі Maya були доопрацьовані Maya Modeling Toolkit, новий Node Editor, HypherShade. Подивимося, що ж було покращено в цей раз.

Загальний огляд

Kamal Mistry, Senior Product Manager з Maya, представляє короткий огляд того, що включено в реліз Maya 2016 Extension 1.

httpvh://youtu.be/EWhuYQC43xU

Нові шейдинг ноди

В Maya 2016 Extension 1 представлені нові процедурні ноди в Hypershade. Знайомі всім шейдинг ноди дожили свій вік, а на заміну їм прийшли нові, більш прості у використанні. Такі ноди як Compositing, Color correction, Layering, Color logic і Color condition швидко знайдуть своє місце у вашому робочому процесі. Оновлено також нода шуму — Simplex Noise Node.

httpvh://youtu.be/8VogxiBjTHE

3D текст

Новий, і дуже потрібний інструмент для створення тексту в Maya 2016 Extension 1 — Type 3D — дозволить створювати легко редаговані тексти з повним контролем над тим, як вони будуть виглядати. В тому числі здійснено повний контроль над профілями bevel і extrude. Новий інструмент дозволяє анімувати символи, слова й цілі рядки тексту.

httpvh://youtu.be/UCWNr-i_Fjw

Векторна графіка

Навздогін до інструменту Type 3D, в Maya 2016 Extension 1 з’явилася підтримка SVG файлів. Тепер в Maya є можливість імпорту або копіювання з допомогою «copy/paste» SVG файлів. Це відкриває нові горизонти в роботі з 2d графікою. Тепер артисти, що працюють з Adobe Illustrator, можуть переносити векторну графіку в Maya з допомогою SVG файлів і працювати з нею як з 3d текстом, тобто використовувати extrude, bevel і анімувати.

httpvh://youtu.be/ztblh2ME5qs

Читайте в нашій попередній статті Новинки Houdini 15.

Хочете знати більше? Приходьте на наші курси 3D-моделювання, скульптинга, композитинга, анімації та VFX.

Журналіст: CG_Muse