Встановити пароль на папки. Віртуальний сейф – програма SAFE.

250

З цієї статті ви дізнаєтеся, як поставити пароль на папку і відключити використання флешок.

На сьогоднішній день захист інформації – один із пріоритетних напрямків розробників програмного забезпечення. На нашому сайті ми намагаємося вибирати найбільш вдалі, на погляд адміністрації, програми, що дозволяють зберегти Ваші документи в безпеці.

У цій статті ми розповімо про програму SAFE, яка являє собою віртуальний сейф. Все просто: Ви вводите код, сейф відкривається, а там вже лежать Ваші цінні документи; після закриття сейфа доступ до документів (файлів, програм, картинок – покласти в віртуальний сейф можна все, що завгодно) стає закритим. Перевага віртуального сейфа перед реальним полягає в тому, що віртуальний сейф дуже складно знайти. У Вас є тільки запускається файлом, який і дозволить з’явитися віртуального сейфу. Поки цей файл не запущений, здогадатися про наявність віртуального сейфа практично неможливо. Тепер перейдемо від слів до справи.

Завантаження програми

Завантажити програму SAFE можна з офіційного сайту розробника по цьому посиланню.

Установка програми

SAFE не вимагає установки. Для початку роботи з програмою просто розархівуйте скаченную папку, а потім запустіть файл SAFE.

Робота з програмою

Для запуску програми подвійним клацанням відкрийте файл SAFE. Після цього з’явиться віконце сейфа (рис.1).

Рис.1 Закрытый сейф
Рис.1 Закритий сейф

 

Для того, щоб відкрити сейф, використовуйте пароль за замовчуванням 777. Вводити його можна як з клавіатури, так і мишкою. При відкритті сейфа автоматично відкриється папка СЕЙФ (рис.2).

Рис.2 Папка СЕЙФ
Рис.2 Папка СЕЙФ

 

Ця папка є Ваш особистий сейф. При закритті програми папка зникне. Папку СЕЙФ можна знайти через пошук, ні через провідник. Вона доступна тільки при відкритті через програму SAFE і тільки після вводу пароля. Зверніть увагу на те, що за замовчуванням папка просто копіюється в Ваш сейф і при цьому не зникає з колишнього місця. Так що для збереження документів вихідну папку потрібно видалити. Після закриття програми, папка СЕЙФ закривається автоматично, і Ваші документи вже стають приховані від сторонніх очей. Зверніть увагу, змінився і сам значок сейфа (рис.3).

Рис.3 Открытый сейф
Рис.3 Відкритий сейф

 

Отже, ми розібралися з створенням персонального сейфа. Тепер саме час розглянути додаткові можливості програми. Як видно на рис. 3 вгорі знаходяться 4 додаткових іконки. Для активації додаткових можливостей програми, клацніть по іконці, на якій зображена шестірня (рис.4).


Зверніть увагу, розробник програми зробив дуже корисні опції для настройки безпеки Вашого комп’ютера. Наприклад, Ви можете заборонити редактор реєстру, відключити використання USB накопичувачів (флешок і знімних жорстких дисків), заборонити встановлення або видалення програм і т. д. Відзначте галочками потрібні Вам опції, і вони будуть автоматично застосовані після перезавантаження комп’ютера. Щоб виключити яку-небудь із задіяних опцій, Вам буде потрібно відкрити сейф, попередньо ввівши пароль і зняти галочки.

Також варто звернути увагу на 3 додаткових кнопки: «Заборонити доступ до файлу або папці», «Операції з системними дисками» і «Операції з системними папками». Зараз про все по порядку.

Ви можете заборонити доступ, видалення або копіювання будь-якої папки і файлу. При цьому вказана папка залишиться на своєму місці, а доступ до неї буде закритий. Для того, щоб закрити доступ до папки, натисніть на кнопку «Заборонити доступ до файлу або папки”. З’явиться наступне вікно (рис.5).

Рис.5 Запрет доступа к файлам и папкам
Рис.5 Заборону доступу до файлів і папок

 

Для того, щоб закрити доступ до будь-якої папки, просто перетягніть її в біле поле (див. рис.5). Після цього папка з’явиться в списку закритого доступу (рис.6).

Рис.6 Пример папки с закрытым доступом
Рис.6 Приклад папки з закритим доступом

 

Тепер при спробі відкрити, скопіювати або видалити цю теку, буде з’являтися системне повідомлення, яке підтверджує, що доступ до папки закритий (рис.7).

Рис.7 Системное сообщение
Рис.7 Системне повідомлення

 

Щоб відкрити доступ до зазначеної папки, клацніть по ній правою кнопкою і виберіть пункт «Відкрити доступ» (див. рис.6).

Кнопка «Операції з системними дисками» дозволяє приховати системні диски або повністю заборонити доступ до них (рис.8).

Рис. 8 Операции с системными дисками
Рис. 8 Операції з системними дисками

 

Виберіть необхідні Вам параметри та натисніть кнопку «Застосувати». Наступна кнопка «Операції з системними папками» дозволяє приховати деякі папки Windows (рис.9).

Рис.9 Операции с системными папками
Рис.9 Операції з системними папками

 

Ви можете приховати системні папки у вікні «Мій комп’ютер», а також визначити, які саме системні значки будуть відображатися на робочому столі. Також дуже цікавою опцією є можливість перейменування кошика.

У даній статті ми постаралися вказати основні особливості програми SAFE. Зрозуміло, виникає питання, чи можна змінити пароль для відкриття сейфа 777. Зробити це можна, але, на жаль, не в безкоштовній версії.

Якщо Вам сподобалась ця програма, і Ви хочете мати можливість змінити пароль за замовчуванням, Вам доведеться її купити. Найбільш простий спосіб – відправити СМС повідомлення. Детальніше читайте на офіційному сайті програми www.juk-soft.ru/SAFE.php Вартість повідомлення складає 1$, що на погляд редакції сайту CADETA.RU, є цілком прийнятною ціною (рис.10).

Рис.10 Регистрация программы
Рис.10 Реєстрація програми

 

В іншому програма SAFE не має яких-небудь обмежень, і користуватися нею можна абсолютно безкоштовно.

У цій статті ми розповіли, як за допомогою програми SAFE поставити пароль на будь-яку папку або взагалі відключити використання usb накопичувачів (флешок).

Якщо у Вас залишилися питання, ми будемо раді відповісти на них на нашого сайту.

Джерело: http://download.openlib.org.ua/