Як створювався VFX у фільмі «Тор: Царство темряви»

271

Команда студії Blur розповідає, як створювався пролог і епілог в Торі-2.

httpv://vimeo.com/79921564

Марвел надали студії Blur сценарій, який перетворився в приголомшливий пролог «Тора 2» тривалістю 3,5 хвилини. «Ми з самого початку розуміли, що повинні створити щось дуже сильне – все-таки це остання масштабна битва після неймовірно довгої війни», — каже Tim Miller, один із засновників студії Blur.

Команда створила детальний превіз всій секвенції, яка згодом стала зразковою для CG-індустрії. «У фінальній секвенції більше 75 шотів, більше третини з них були повністю CG, включаючи воїнів Асгарда і темних ельфів», — говорить Tim Miller.

У фінальній секвенції більше 75 шотів, більше третини з них були повністю CG, включаючи воїнів Асгарда і темних ельфів

Студія Blur, яка зазвичай працює над синематиками для ігор, прийняла виклик і зуміла випустити істотне число шотів, з урахуванням свого неймовірно щільний графік.

«Ми ніколи раніше не працювали над VFX з акторською грою, тому для нас стало справжнім викликом – на льоту розробляти техніки, які відразу ж використовувалися в продакшені», — говорить Kevin Margo, супервайзер по VFX.

Ми прийшли до цікавого висновку – прийняти в команду нових професіоналів, що спеціалізуються на VFX в поєднанні з акторською грою, які щедро поділилися своїми знаннями та досвідом з іншими членами нашої команди. «Саме цей новий досвід допоміг нашій неймовірно талановитої команді значно прискоритися і створити черговий шедевр», — коментує Margo.

Як створювався VFX у фільмі «Тор: Царство темряви»

У студії Blur, спеціально для цього проекту, з’явилося кілька нових членів команди, які спеціалізуються на акторській грі

Більше 50% шотів були повністю CG. Графік був дуже щільним, але команда під керівництвом Міллера постійно знаходила нестандартні рішення.

«Ефективні рішення приймати дуже легко, коли кожен член команди гранично зосереджений і робить максимум від нього можливого».

Журналіст: Альона