Як вибрати комп’ютер б/у

9-1-2019
Компьютер бу Lenovo ThinkCentre M72e


Комп’ютери стали просто незамінні при швидкому отриманні і пошуку інформації, спілкування в соцмережах, для віддаленої роботи. Але покупка комп’ютера, трапляється, може викликати труднощі з – за не стабільного фінансового стану потенційного покупця. Рішення даної проблеми: придбання б/ у комп’ютера, у іншої людини.
Також хочемо вам порекомендувати https://komputers.com.ua/
Як вибрати комп’ютер б/ в та як перевірити комп’ютер б/ у. Завжди пам’ятайте, що при покупці потрібно в повній мірі розуміти, що повернути вже куплений комп’ютер або пред’явити якісь претензії продавцю вам буде практично нереально. Отже, першим ділом огляньте системний блок комп’ютера.

Системний блок необхідно перевірити і зсередини. Пил і дрібне сміття негативно позначаються на роботі материнської плати, і в підсумку призводять до її перегріву і навіть утворення мікротріщин. Далі вам необхідно провести огляд блоку живлення. Зніміть кришку і перевірте зовнішній вигляд конденсаторів. Обов’язково прислухайтеся до жорсткого диска, не видає він сторонніх звуків, у фоновому шумі не повинно бути клацань, тріска, і інших сторонніх звуків. Жорсткий диск, який видає такі звуки, вже не зможе витримати нормальні навантаження, і, найімовірніше, скоро остаточно вийде з ладу.

Наступні ваші дії для остаточної оцінки повної працездатності комп’ютера: перевірка материнської плати, відеокарти і DVD приводу. Гарантія гарної і стабільної роботи відеокарти — гарне її охолодження. Найбільш уразлива точка в б/ у комп’ютері — DVD привід системного блоку. Перевірити працездатність пристрою дуже просто — програйте на ньому будь-диск. Материнська плата перевіряється її легким згинанням. Якщо при згинанні материнська плата видасть скрегіт або тріск, то значить вона вже почала розсихатися. Звичайно ж, потрібно оцінити і зовнішні пристрої (монітор, клавіатуру, мишу і принтер).
Де придбати комп’ютер б/ у. Кожен комп’ютер 100% протестований, у кожного пройдений шести ступінчастий тест на працездатність. Комп’ютери у нас завжди в наявності на складі, і вибір їх величезний. Є еспроцентная розстрочка і нульовий кредит.