20 неймовірних прикладів 3D-друку

341

Це як жити у майбутньому. Захотів чогось- натиснув кнопку, і машина у тебе вдома починає це робити. 3D друк передає диво творіння в руки простих людей.

Реклама

Якщо ви вірите в рекламу, 3D принтери змінять способи виробництва на планеті, передаючи силу створювати в руки простих людей.

Звичайно, в самому процесі немає нічого нового. 3D друк існувала ще 30 років тому як неймовірно дорогий процес індустріальних масштабів. Є кілька способів друку, але всі вони зводяться до того, що ви берете 3D модель і вибудовуєте її шар за шаром, розплавляючи частинки пилу полімеру, щоб створити цілісний об’єкт.

Друк у 3D: відродження інтересу

Поточний інтерес до друку в 3D з’явився завдяки Makerbot. Надруковані деталі може бути і грубіше своїх виробничих побратимів, тому що створені шляхом протискивания пластика через сопло, але відносно недорогі. Дивно, але 3D друк — це реальність для тисяч шанувальників.

httpvh://youtu.be/DY6VSu-oOws

Британський художник Brendan Dawes — один з дизайнерів, що миттєво уражених 3D печаткою. «Одна тільки думка, що у тебе вдома може бути машина, що створює штуки з нізвідки, дає купу можливостей»,- пояснює він. «Я знаю про швидке прототипировании вже давно, але зараз можна за 1000 фунтів купити машину, яка друкує реальні предмети.»

Nick Allen з 3DPrint-UK згоден, що скорочення витрат на друк дає нові можливості: «Дизайнери можуть реалізовувати свої проекти, не викладаючи при цьому тисячі фунтів на обладнання». Для Nick процес порівняємо з подкастами і блогами, створює платформу для необробленого таланту. «Це такий спосіб бути поміченим. В майбутньому самі відомі ікони дизайну будуть починати як 3D друк».

З новими розробками, що з’являються щодня, ми зібрали 20 найкрутіших проектів, надрукованих на 3D принтері і високотехнологічними університетами, і аматорами в гаражах. Отже, хто вони?

Лампа Nuke

Це любов з першого погляду. Створена італійським дизайнером Luca Veneri, зі складною поверхнею, створеної за допомогою динамічної симуляції флюїдів, лампа складається з двох частин і доступна за ціною… стривайте… €1369.62. Шкода, в лотерею не розігрується 20 неймовірних прикладів 3D-друку

Кістки динозавра

httpvh://youtu.be/3nDTnFzA7FY

Палеонтологія використовувала одні і ті ж інструменти протягом 150 років. Однак доктор Kenneth Lacovara з Дрезденського університету вирішила, що пора б і мистецтва зайнятися викопуванням кісток динозаврів, щоб наздогнати технології.

Тепер палеонтологи можуть використовувати навички у 3D друку, щоб відтворювати свої знахідки, і посилати докторам наук і науковцям з усього світу. Таким чином, відкриття може бути досліджений без страху щось зламати.

Mars Rover

httpvh://youtu.be/tA6J6FMFsmk

3DMarvels — це відмінний сайт, де можна подивитися 3D моделі, там демонструються нові надруковані об’єкти щотижня, до них є пояснення як їх створювати. Їх останній співробітник Michael змоделював і надрукував приголомшливу копію Марсохода.

Yoda

20 неймовірних прикладів 3D-друку

Таке творіння 3D друку хотілося б постійно мати у себе на столі! На те, щоб надрукувати цю скульптуру на 3D принтері, пішло вражаючих 5 годин. Магістр Йода був створений Johnatan Wong, на його сайті є інструкція, як створити свого Йоду в домашніх умовах.

Підставки під яйця у вигляді гнізда

20 неймовірних прикладів 3D-друку

Цю чудову підставку під яйця сконструювала Gijs de Zwart. Після випуску з Технологічного Університету в Делфті в 1999 році, Gijs заснував StudioGijs, де оживають його моделі. Ці підставки під яйця були надруковані на вимогу з поліаміду, розплавленого лазером, і йдуть по 4 штуки в упаковці. Прикупити собі такі можна на сайті Shapeways.

Особа з шоколаду

20 неймовірних прикладів 3D-друку

Вам коли-небудь хотілося з’їсти своє обличчя? Тепер, багодаря 3D принтерів, у Вас є така можливість. «Eat Your Face Machine» (EYFM) — це 3D принтер, розроблений David Carr і MIT Media Lab. EYFM сканує Вашу особу і потім відтворює її з шоколадного блоку. результат готовий до вживання.

ОМ НОМ НОМ! 20 неймовірних прикладів 3D-друку

Чохол для iPhone

20 неймовірних прикладів 3D-друку

Останнім часом друк на 3D-принтерах стала більш доступною. Це означає, що більше людей тепер можуть створювати свій власний дизайн, наприклад, чохли для iPhone. Якщо для Вас це трохи складно — на сайті Polychemy можна вибрати дизайн, колір і модель вашого iPhone.

Фігура демонічної дівчата

20 неймовірних прикладів 3D-друку

Ви тільки що подивилися на чохли для iPhone на Polychemy, тепер дещо цікавіше: неймовірна скульптура демонічної дівчата! У створив його художника Andrew Baker’а є приголомшливе портфоліо, він працював над «9 Районом» Пітера Джексона. Цю фігурку можна купити всього за 207 доларів.

Невидимі туфлі

20 неймовірних прикладів 3D-друку

Бразильська взуттєва компанія Мелісси також підхопила вірус 3D друку і створила неймовірно модний дизайн туфель. Туфлі зроблені з відповідного пластику Melflex з використанням лиття під тиском і 3D друку. Всі залишки матеріалу не викидаються, а використовуються для друку наступної моделі, так що це екологічне і безвідходне виробництво! Невидимі туфлі були сконструйовані Andreia Chaves.

Химерні шрифти

20 неймовірних прикладів 3D-друку

Це самий вражаючий приклад 3D друку, на який ми натрапили. Комбінація типографіки та піратської теми була придумана Luca Ionescu з Сіднейської студії Like Minded Studio. Все почалося з простого олівцевого нарису, потім шрифт і орнамент доведені в Adobe Illustrator, замоделен в Cinema 4D і надрукований на SLS принтері.

Glove one

20 неймовірних прикладів 3D-друку

Якщо ви втратите свій телефон — це може бути рішенням проблеми. GloveOne — ідея художника Bryan Cera з Milwaukee. Як частину своєї магістерської роботи, Cera сконструював повністю керовану рукавичку, використовуючи 3D принтер і перероблені мікросхеми. Вставте свою SIM-карту, наберіть номер на пальцях — і говоріть зі своєю рукою, буквально. Cera планує представити свою рукавичку в кінці року до широкого огляду.

httpvh://youtu.be/ROJZEADO4eo

3D-гітара Spyder

20 неймовірних прикладів 3D-друку

Поговрим про преогрессирующем роке. Spider 3D guitar була створена Olaf Diegel шанувальником рок-н-ролу, професором мехатроніки Massey University в Окленді. Складна мережа, доповнена тривимірними павуками, що бігають навколо відкритого корпусу, була надрукована як єдина деталь і підійде під будь-гриф. Щасливі володарі арахнофобії, звичайно, можуть віддати перевагу гітару Scarab guitar з метеликами всередині.

Atlas

20 неймовірних прикладів 3D-друку

Neemesh Patel, відомий також як Psychobob, придбав репутацію завдяки створенню неймовірно деталізованих моделей ікон ігор і кіно. Спочатку був Шолом з Dead Space, потім Мотоцикл з Tron, і обидві моделі він подарував друзям. Його наступний проект подарований не буде, та й хто б заперечував. Ця неймовірно деталізована модель Atlas з Portal 2 була змодельована в Modo і надрукована в Shapeways, британської компанії, що спеціалізується на 3D друку на замовлення.

Прозорий немовля

20 неймовірних прикладів 3D-друку

Так, ви не помилилися. 3D-принтери створюють не тільки гітари, роботів і телефони, але і просвечивающихся немовлят. Вагою близько 10 кг, похмурий макет — це фантастичний приклад того, що може зробити 3D принтер. У старовину скелет-основу конструювали б окремо, потім покриваючи прозорим бурштиновим покриттям. Тепер вся модель друкується одним шматком. Вражаюче, але не хотілося б знати, чому в нього немає ніг.

N12 Bikini

httpvh://vimeo.com/24435512

Білий пластиковий костюм для купання навряд чи буде представлений на показі мод, але може стати проблиском в моді майбутнього. Тисячі круглих пластинок, скріплених маленькими пружинками, надрукований на 3D принтері з Nylon 12, міцного, але гнучкого полімеру. Nylon 12 повністю водонепроникний, але дизайнери кажуть, що купальник стає зручніше, будучи вологим. З часом процес може бути ускладнений для створення купальників, ідеально повторюють жіночі форми, використовуючи сканування тіла.

Їстівні мізки. Мозгиииииии!

20 неймовірних прикладів 3D-друку

Завдяки 3D друку вже не обов’язково бути зомбі, щоб перекушувати мізками, навіть якщо вони — ваші власні. Дизайнери з Inition використовували МРТ, щоб сканувати мозок свого співзасновника і створити 3D-модель. Це, в свою чергу, було використано для створення латексного шаблону, який заповнюють розплавленим шоколадом. Після трьох годин в холодильнику моторошна пісня була готова для проби для Andy Millns. Ням-ням.

Друкована їжа

20 неймовірних прикладів 3D-друку

Що, якщо вам захотілося створити кондитерські вироби у формі частин тіла і не морочитися з шаблонами? Розробники Креативної Лабораторії Механіки Корнуельського Університету розробили принтер, який використовує масло або сир замість чорнила. Хочете гребінець у формі космічного корабля, готовий до ретельної обжарке? Немає проблем. Тістечко з прихованим посланням всередині? Легко. Поки принтер Корнуельського Університету все ще на стадії розробки, Команда Університету Ексетер вже хвалиться удосконаленням настроюваного шоколадного принтера.

Токарний верстат Tantillus

httpvh://youtu.be/4rrh6Pl4vow

Довівши, що вам не потрібен принтер для того, щоб створити щось приголомшливе, 3D-интузиаст створив повнопривідний токарний верстат з відкритим кодом. Звичайно, верстат зроблений з пластику, зношується досить швидко, тому Sublime надрукував його, використовуючи PLA поліестер. Оскільки PLA поліестер отримана з відновлюваних ресурсів, таких як цукровий очерет і кукурудзяний крохмаль, поламані частини можна зробити. Розумно і екологічно.

Черепашачі панцирі

20 неймовірних прикладів 3D-друку

Вражаючий Arc Reactor Тоні Старка від Michael «Skimbal» Curry майже потрапив у наш список, як і його відтворення сокири Тора Mjolnir. Потім ми побачили цих малюків. Заснований на черепашачих панцирах з шипами з Mario Cart, Skimbal зробив для них абсолютно безкоштовні моделі,так що можна самому зробити гонщика. Роздрукуйте окремі частини і підрівняйте їх за формою раковини разом зі спицями коліс і внутрішнім зчепленням, додайте нутрощі радіокерованого машини — і все готово. Мамма міа!

Титанову щелепу

20 неймовірних прикладів 3D-друку

3D друк — це не просто іграшки та розваги. Якщо ви нам не вірите — запитайте вісімдесяти трьох річну бельгійську жінку, яка може говорити і жувати завдяки новій надрукованій щелепи. Працюючи з професором Jules Poukens з Університету в Хассельте, експерта з медичним імплантам, Xilloc надрукував точну копію її власної нижньої щелепи, сканованої за допомогою МРТ вагою 170 грам. Схожість була настільки точним, що пацієнтка могла говорити вже через 24 години після операції з імплантації.

Джерело: www.creativebloq.com