Making of Джейн з Тарзана

341

Eyad Hussein, Character TD, розповість, як він створював мультяшну Джейн Портер, яку потім використав для рига і анімації.

Making of Джейн з Тарзана

httpvh://www.youtube.com/watch?v=KZdSed0_2O4

Turntable Джейн

Я створював Джейн в Maya і ZBrush, при цьому намагався сфокусуватися на тому, щоб персонаж виглядав симпатично, а топологія ідеально підходила для рига і анімації.

Творчі вишукування

Одного разу мені шалено захотілося замоделить жіночого діснеївського персонажа, я думав над Покахонтас, Принцесою Жасмин, Мегерою і Аріель, але зупинився на Джейн. Після уважного вивчення «Тарзана» у форматі HD я знайшов багато відмінних референсов, починаючи з виразу обличчя і закінчуючи манерою поведінки, ходою, позами. Трохи погуглити я знайшов масу непоганих чорно-білих ілюстрацій Джейн, зробив кілька скріншотів з мультфільму, в результаті у мене вийшов чудовий набір референсов.

Making of Джейн з Тарзана Making of Джейн з Тарзана

Тіло

Я почав з простих форм, при моделюванні Джейн постійно думав про те, де буду розташовувати джоинты і про те, як при цьому буде деформуватися сітка. Зшивати руки намагався максимально правильно, не забуваючи при цьому і про золотий переріз.

Making of Джейн з Тарзана

Голова

Найбільше я люблю скалптить голови персонажів, при цьому завжди намагаюся зробити кілька скетчів в ZBrush, на вивчення форми в мене йде зазвичай день, не більше. В кінці цього дня я вибираю той скетч, який мені подобається найбільше, і імпортують його в 3D-Coat. Після ретопологии відсилаю меш в Maya, де допрацьовую його. Для топології і виразів обличчя використовую ресурс hippydrome.com.

Making of Джейн з Тарзана

Волосся

Після того, як я закінчив з особою Джейн, я задумався про її зачісці, зробив кілька швидких скетчів в ZBrush, оскільки, на мій погляд, це найшвидший спосіб зрозуміти, яка зачіска підходить вашому персонажу. Як тільки я відчув, що рухаюся в правильному напрямку, подвоїв зусилля, доскалптил волосся і імпортував меш для ретопологии в 3D-Coat. У ретопологии намагався слідувати природному напрямку росту волосся. Після цього імпортував геометрію в Maya, де вже довів.

Making of Джейн з Тарзана

Одяг

Моделювання одягу починаю з того, що роблю Extract меша тіла. Найскладнішим при цьому виявився поділ сукні. В Photoshop я намалював референс для камери Top в Maya, з якого потім створив криву, сдублировал її і застосував команду Loft. Після цього я досить довго доопрацьовував сукню, постійно пересилав його між Maya і ZBrush з допомогою функції GOZ.

Making of Джейн з Тарзана Making of Джейн з Тарзана

Поза

Для постановки Джейн в позу використовував просту ланцюжок з FK, потім призначив на ноги IK, щоб на них краще діяла гравітація J. Далі я швидко прискинил Джейн, позиціонував і виправив форму меша після позинга.

Making of Джейн з Тарзана

Світло і рендер

Багато запитують мене про те, які налаштування світла я використовую для рендера. По-перше, я працюю в mental ray. Починаю з того, що створюю світильник типу spot, який буде ключовим, включаю для нього тіні. Темні ділянки висвітлюю з допомогою світильника типу Area. Потім створюю парочку додаткових світильників типу Directional і переходжу до тестових рендерам.

АТ рендерю окремих пасом, який потім поєдную з пасом Color в Photoshop. На основну камеру призначаю mental ray Photographic lens, що дозволяє більш гнучко настроювати яскравість і контраст сцени.

Making of Джейн з Тарзана Making of Джейн з Тарзана

Making of Джейн з Тарзана

httpvh://www.youtube.com/watch?v=zA3tgTdBmm0#t=37

А так виглядають блендшейпы Джейн

Читайте в нашій попередній статті про те, як створити мультяшну Джин Грей з Людей Ікс.

Хочете знати більше? Приходьте на наші курси моделювання, скалптинга, анімації та VFX.

Журналіст: Альона

Джерело