Фішки нового ZBrush 4R7

282

Вже всі напевно знають, що вийшов ZBrush 4R7. Тепер настав час ознайомитися з переліком його нових функцій і можливостей.

ZBrush 4R7 є останнім у 4 лінійці ZBrush, потім вже буде 5 серія. Як і в попередніх релізах, Pixologic не просто внесли невеликі зміни, а запровадили досить великі нововведення. Фактично, 4R7 — один із самих великих релізів 4 лінійки.

Основні новики ZBrush 4R7: ArrayMesh, NanoMesh і ZModeler з QMesh. Всі ці функції будуть корисними для всього творчого процесу, з самого початкового етапу створення базової форми до фінального виду роботи. Ці новики дозволять вам не покидати затишний софт протягом всього робочого процесу. Тепер ви зможете робити в ZBrush ті речі, які раніше неможливо було здійснити.

Крім основного набору нових функцій, ядро ZBrush було перероблено. ZBrush 4R7 буде першою версією, випущеної з підтримкою 64-біт. Це дозволить вам в повному обсязі використовувати обчислювальну потужність вашої машини. Це не тільки збільшить показник полігонів, але і зробить можливим для вас, художників, створювати ще більш прекрасні роботи за більш короткий час!

Купуючи або оновлюючись до ZBrush 4R7, ви додасте ще один інструмент у свій арсенал, розширюючи вашу творчу свободу і креативність до максимуму.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=ZmyAtQYobV8

ZModeler — це розумна полігональна система моделювання, яка призначена для спрощення процесу створення моделі. ZModeler швидко і динамічно створює нові форми, роблячи це легше, ніж коли-небудь раніше: плавні форми, видалення блоків полігонів, приєднання частин по прокладеному шляху і повторення ваших дій в один клік!

NanoMesh і ArrayMesh — Ви, як художник, зможе створювати більш складні і деталізовані роботи, зберігаючи низький поликаунт. І NanoMesh, і ArrayMesh дозволять створювати численні екземпляри (инстансы) будь-якого об’єкта, які ви зможете коректувати в лічені секунди.

Покращений BPR Render — Система BPR фонового тепер буде рендери весь Surface Noise, як дисплейсмент. Це як-ніби накласти карту дисплесмент на модель, але при цьому вам нічого не потрібно буде робити. Ви отримаєте надзвичайно деталізований результат під час розфарбовування, незалежно від кількості полігонів.

ZBrush to Keyshot (ZBridge) — тепер ви з легкістю зможете пов’язати свій ZBrush з Keyshot 5 для отримання гіпер-реалістичних і високоякісних зображень. Якщо ви ще не знайомі з Keyshot 5 або якщо його вартість вам не по кишені, Pixologic пропонує спеціальну версію» KeyShot для ZBrush.

Підтримка 64-бітної архітектури — Розсуньте межі вашої уяви з 64-бітною версією ZBrush 4R7. ZBrush тепер використовує всю пам’ять вашого комп’ютера , що дозволить створювати більш складні роботи і прискорить весь процес.

ZRemesher 2.0 — Ретопология ніколи не була дружнім процесом для художників. Тепер за допомогою одного кліка, ви зможете автоматично створювати органічну або hard surface топологію. Якщо ж вам все ж не сподобається отриманий результат, ви в будь-який момент можете взяти справу в свої руки і внести правки з допомогою кривих, які допоможуть визначити напрямок полігонів.

FBX Import/Export — Продовжуючи роботу над поліпшенням інтеграції між програмними пакетами, ZBrush 4R7 представляє новий FBX Імпорт і Експорт. Вони підтримую текстури, карти нормалей і дисплейсмента, бледшейпы, згладжені нормалі і багато іншого!

Інші удосконалення та доповнення — Як і у попередніх оновленнях, ZBrush 4R7 не зупиняється тільки на основних функціях. Нова версія також включає в себе безліч інших додатків, які поліпшать вашу продуктивність і творчість. Деякі з них:

 • Повторити останню дію тепер можна до будь-якої частини моделі.
 • Фонові зображення тепер можна спроектувати на вашу модель. Цю функцію можна використовувати як шаблон до подальшої фарбування вашої моделі.
 • Почніть скалптить з нових полігональних примітивів — куба, кулі або циліндра.
 • Автоматичне центрування TransPose line на будь незамаскированной, частково видимій або симетричної частини геометрії в один клацання миші.
 • Copy і Paste між інструментами, сабтулами і навіть проектами.
 • І багато іншого!
 • httpvh://www.youtube.com/watch?v=RQt—oiDHNk

  Читайте в нашій попередній статті Добірка шоурилов з моделювання, анімації і VFX.

  Хочете знати більше? Приходьте на наші курси 3D-моделювання, скульптинга, композитинга, анімації та VFX.

  Журналіст: CG_Muse

  Джерело