Інтервю з 3D-дженералистом Caroline Ng

221

Розкажіть трохи про себе.

Привіт! Мене звуть Caroline Ng (Керолайн Інь). Я займаюся моделюванням, текстурированием, освітленням і рендером персонажів. Я з Нової Зеландії, але зараз живу в Лос-Анджелесі. Я приїхала в Америку для навчання в школі Гномон, щоб отримати нові знання та навички. У Новій Зеландії я вивчала анімацію, але потім зрозуміла, що моє покликання — створювати персонажів і розповідати їх історію за допомогою моделювання, освітлення і текстурування.

Як ви створювали свою останню роботу? Звідки прийшла її ідея?

Цей персонаж зроблений за ілюстрації Gop Gap під назвою «Ням-ням!». Зазвичай я починаю з блокаута основних форм персонажа в Maya. Потім я застосовую полігональне моделювання для створення неорганічних або простих елементів сцени. Для деталізації персонажа я використовую Zbrush, а ретопологию роблю в Maya. Потім я знімаю UV і текстурирую в Substance Painter і роблю рендер в Maya з допомогою V-ray.

Інтервю з 3D-дженералистом Caroline Ng

Ви використовуєте інші програми для роботи або особистих проектів?

Для моделінгу я зазвичай використовую Maya, Mudbox і Zbrush. Для текстурування – Mudbox, Substance Painter і Mari. Для композа – Nuke і Photoshop. Для більш фотореалістичних проектів я також застосовую Marvelous Designer.

Інтервю з 3D-дженералистом Caroline Ng

Які творчі цілі ви ставите перед собою?

Я хочу бути головним художником по персонажам або старшим/головним спеціалістом по рендеру в мультиплікаційних проектах. Мій інтерес до 3D виник в дитинстві, коли я дивилася мультфільми Pixar і Disney, тому більшість моїх робіт створені за стилізованим концептам.

Інтервю з 3D-дженералистом Caroline Ng

Хто ваші улюблені художники, традиційні і цифрові, і чому?

Мої улюблені художники – Gop Gap, Ryan Lang, Loish, Cory Loftis і Кетлін McAllister. Мене притягують їх роботи, тому що я цікавлюся стилізацією. Вони чудово працюють над формами персонажів, оточенням і чудово отрисовывают колір і тіні. Я також люблю «традиційні» картини сера Francis Dicksee. До речі, я роблю проект по одній з його робіт. У цього художника мені подобається манера зображення жінок. Вони виходять реалістичними, але у них є і стилізація. Я сподіваюся частіше працювати за концептам, ілюстрацій та картин всіх цих художників і гідно втілювати їх в 3D.

Інтервю з 3D-дженералистом Caroline Ng

Поділіться своїми планами на майбутнє.

Зараз я працюю над більш фотореалістичними проектами, тому чекайте від мене робіт в цьому ключі. Я думаю, що корисно пробувати нові стилі у творчості. Я працюю з фотореалістичними персонажами і оточенням, я хочу використати і покращувати отримані навички в моїх нових проектах.

Оригінал статті знаходиться тут. Переклав Макс Максимов.