Polybrush для CG — художника

345

Polybrush — новий інструмент CG-індустрії, який призначений для створення концепт-артов і 3D-ескізів.

Він пропонує абсолютно новий і в той же час простий підхід до роботи. Фактично Ви малюєте будь кистями, але в тривимірному просторі. Потім можна зберегти напрацювання у форматі .obj і доопрацювати в інших 3d-редакторах. Адже це те, що не вистачало справжньому художникові. Тепер можна не відволікатися на те, що б вчити інструментарій, а відразу приступити до творчості!

Арсеній Корабльов — перший і єдиний творець Polybrush. Редакція 3dpapa поспілкувалася з розробником і дізналася трохи більше про самого творця, про плани розвитку його проекту і про те, яким він бачить художника в наш час.

У тебе вже чимало awards і ти багато чого досяг у свої 22 роки. Розкажи про свої досягнення в CG — індустрії. Які з них найбільш важливі саме для тебе?

Перший раз спробував 3dsmax у 8 років. Почав займатися CG з 12 років, завжди заради задоволення, брав участь у багатьох конкурсах. З ранку до вечора, весь вільний час, цілком звичайна історія.

Для мене найбільш важливий Award на CGSociety в 16 років, і велика кількість публікацій відразу після нього. Напевно, в цьому віці складно зробити усвідомлений висновок, я просто занурився в роботу ще глибше. Зараз для мене очевидно, що це моя справа. Тоді це було просто дуже цікаво, можливо award допоміг мені не кинути. Але рано чи пізно, щось я отримав би.

Список нагород, публікацій посилання на роботи на сайті Polybrush.

Роботи Арсенія з ресурсу artstation.

Polybrush для CG — художникаPolybrush для CG — художника Polybrush для CG — художника Polybrush для CG — художника Polybrush для CG — художника Polybrush для CG — художника Polybrush для CG — художника

Більше робіт шукайте тут.

Хто ти за освітою? Чим хочеш займатися надалі?

Я студент-програміст, 1 курс магістратури. Цікаво, коли програмування дає стільки можливостей. Це дуже і дуже захоплююче, але я давно хочу дописати в FAQ на сайті, що не люблю програмувати. Іноді цікаво, але за життя я хочу малювати і анімувати, сподіваюся Polybrush допоможе мені в цьому.

Останнє твоє досягнення — це створення програми Polybrush. Варто відзначити, що створював ти його поодинці. Що надихнуло тебе на створення даного софта?

Я просто зробив те, що мені не вистачало самому в 3D. Надихнула власна ідея, яка здалася дуже простий в реалізації. Так і є, все просто і не важко зробити одному, якщо ви і справді цього хочете.

На даний момент є безліч 3d-редакторів. Судячи по трейлеру Polybrush чимось нагадує Zbrush. Розкажи, чим Polybrush відрізняється і для яких потреб використовується?

Polybrush нічим не нагадує Zbrush! Крім хіба що, назвою)) Якщо ви використовуєте обидві програми, то відразу зрозумієте це. Zbrush для скульптинга, причому його найбільш зручно використовувати при створенні об’єкта 1, і зазвичай органічного. Принаймні мені, сабтулы не сильно допомагають у цьому. Polybrush можна використовувати для створення сцени цілком, і зовсім інший спосіб. Ви малюєте в 3D, а не ліпіть.

Задуманий для 3D ескізів, концепт-арту. Так само зручно використовувати і для моделінгу, на початкових стадіях точно. Адже ви можете зробити ретопологию в іншій програмі. А при використанні досить простих кистей або деяких інших інструментів, що її не доведеться робити зовсім. Для скульптинга теж можна використовувати. Можливостей все більше і більше, область застосування стає тільки ширше.